Raspored učesnika za 10.04.2022. – NEO 2022 Republički nivo – uživo u Boru


Spisak učesnika raspoređenih u grupama i terminima takmičenja.
Svaki učesnik iz grupe može SAMO U SVOM TERMINU GRUPE da odradi takmičenje, u suprotnom se smatra da je odustao od takmičenja.  

I grupa – 11:00 h

Учесник Разред Место
Адријан Раденковић 7. Бољевац
Алекса Манчић 3. Бор
Ана-Марија Ђорђевић 4. Зајечар
Анастасија Будишин 3. Сремска Митровица
Андреј Митровић 1. Сремска Митровица
Анђела Матејић 1. Бор
Ања Крстић 2. Сремска Митровица
Ања Милошевић 1. Књажевац
Бојана Кошутић 1. Сремска Митровица
Вања Бушљета 2. Сремска Митровица
Весна Манастирац 3. Сремска Митровица
Вук Стосић 2. Нови Београд
Вукашин Шуваков 2. Нови Београд
Даница Стојановић 4. Бор
Данка Миливојевић 1. Сремска Митровица
Дијана Растодер 2. Сремска Митровица
Елена Коњевић 1. Сремска Митровица
Емилија Тошић 1. Књажевац
Зорана Ранитовић 1. Сремска Митровица
Ивана Вијоровић 3. Бољевац
Илија Петровић 1. Зајечар
Јана Јагодић 1. Сремска Митровица
Јелена Здјелар 4. Сремска Митровица
Јелена Радишић 2. Сремска Митровица
Јован Ђурђевић 1. Сремска Митровица
Лена Штимац 2. Сремска Митровица
Лука Стојановић 3. Бор
Марија Грујић 3. Зајечар
Марија Николић 4. Бор
Марија Соколовић 2. Зајечар
Марко Арсенијевић 2. Бор
Марко Глумичић 2. Нови Београд
Марко Рибар 2. Сремска Митровица
Марта Марјановић 4. Бор
Мила Шокац 1. Бор
Милана Апић 1. Сремска Митровица
Милица Добромировић 2. Зајечар
Милица Ђорђевић 1. Књажевац
Милица Јовановић 4. Зајечар
Милица Јовић 1. Бор
Милица Ракинић 1. Сремска Митровица
Милица Џамбић 2. Сремска Митровица
Милош Ђорђевић 3. Зајечар
Михаило Мијајловић 1. Сремска Митровица
Нада Милутиновић 3. Књажевац
Нађа Здравковић 4. Зајечар
Нађа Спасојевић 4. Бор
Наталија Танић 4. Зајечар
Наташа Ђокић 2. Сремска Митровица
Наташа Јањић 4. Бор
Невена Клинцов 2. Сремска Митровица
Невена Пастроњевић 1. Бор
Никола Милошевић 4. Књажевац
Никола Симеоновић 4. Зајечар
Николина Ћулафић 2. Сремска Митровица
Павле Радукановић 1. Зајечар
Павле Стојанац 2. Сремска Митровица
Петра Стојчић 4. Бор
Сара Бабић 3. Сремска Митровица
Симона Вијатов 1. Београд
Сташа Миленковић 4. Зајечар
Тамара Пушица 3. Бор
Теодора Иванић 1. Сремска Митровица
Теодора Крачуновић 4. Бор
Теодора Лазић 2. Сремска Митровица
Теодора Стефановић 1. Бор
Теодора Цветковић 4. Бор
Тијана Величковић 2. Београд
Тијана Мирић 1. Сремска Митровица
Филип Бабић 2. Београд
Филип Јовић 1. Сремска Митровица
Филип Марковић 2. Нови Београд
Хелена Кочбашљи 4. Бор

II grupa – 12:00 h

Учесник Разред Mесто
Александар Тодоровић 2. Ниш
Алиса Божић 8. Сремска Митровица
Анастасија Радуловић 4. Прокупље
Андреј Симендић 3. Стара Пазова
Анђела Благојевић 2. Сремска Митровица
Анђелија Лукић 4. Прокупље
Ања Живановић 5. Смедерево
Атанасије Љубеновић 4. Ниш
Бојана Госповић 2. Сремска Митровица
Бојана Лукић 4. Прокупље
Валентина Симић 6. Сикирица
Вељко Ђурић 3. Ниш
Викторија Симић 7. Сикирица
Владимир Пандза 1. Сремска Митровица
Вук Шобић 1. Сремска Митровица
Давид Симендић 6. Стара Пазова
Данило Митровић 4. Сремска Митровица
Даница Перић 4. Прокупље
Дарија Белановић 3. Стара Пазова
Драган Петковић 1. Сремска Митровица
Исидора Маљеновић 1. Алексинац
Исидора Милић 7. Дреновац
Јана Обрадовић 4. Сремска Митровица
Јелена Цорнелиа Ван Дер Зијден 3. Стара Пазова
Јован Плавшић 2. Сремска Митровица
Јована Илић 4. Прокупље
Јована Клинцов 1. Сремска Митровица
Јована Лончаревић 1. Сремска Митровица
Јована Ристић 4. Прокупље
Катарина Вукашиновић 4. Прокупље
Катарина Пармаковић 1. Сремска Митровица
Кристина Новоселац 1. Сремска Митровица
Лана Јовановић 3. Сремска Митровица
Лука Исаиловић 8. Блажево
Лука Јовановић 2. Ниш
Маја Вулетић 2. Сремска Митровица
Мара Дамјановић 3. Стара Пазова
Марија Даруши 2. Зрењанин
Марко Ђанић 4. Сремска Митровица
Марко Ђурђевић 4. Сремска Митровица
Марко Станковић 4. Сремска Митровица
Матеја Исаиловић 6. Блажево
Матија Гогић 2. Зрењанин
Маша Веселиновић 2. Сремска Митровица
Маша Стокић 7. Липе
Миа Тешевкић 2. Сремска Митровица
Милица Кесер 3. Стара Пазова
Милица Коњевић 2. Сремска Митровица
Милица Лукић 2. Сремска Митровица
Милица Миљановић 2. Сремска Митровица
Милица Росић 2. Сремска Митровица
Милица Шеик 2. Сремска Митровица
Миљана Крстић 2. Сремска Митровица
Мина Милосављевић 3. Ниш
Михајло Аврић 1. Сремска Митровица
Младен Крстић 8. Ниш
Нађа Ђорђевић 2. Лесковац
Нађа Чергић 2. Сремска Митровица
Наташа Бошковић 2. Сремска Митровица
Наташа Лукић 7. Сикирица
Николина Међедовић 2. Сремска Митровица
Николина Недић 2. Сремска Митровица
Николина Симин 1. Сремска Митровица
Огњен Мијајловић 5. Блажево
Огњен Томашевић 1. Сремска Митровица
Петра Пајкановић 1. Сремска Митровица
Предраг Стојковић 4. Прокупље
Сара Милосављевић 3. Ниш
Сара Ћургуз 1. Сремска Митровица
Селена Рикић 2. Сремска Митровица
Теа Петровић 8. Ниш
Теодора Милић 7. Дреновац
Теодора Мишић 1. Ниш
Теодора Радосављевић 4. Прокупље