Rezultati NEO2022 – okružno takmičenje

Konačan spisak učenika koji su osvojili jedno od prva tri mesta na NEO2022 – okružnom takmičenju.

Spisak je sortiran po imenu, prvo idu srednje pa onda osnovne škole.

Proverite tačnost podataka (ime, prezime, razred, slova šŠđĐčČćĆžŽ), ne snosimo odgovornost na tačnost unetih podataka.

SREDNJE ŠKOLE

Takmičar Razred Osvojeno mesto
Aleksa Mančić (neo_1645967608) 3. SŠ 3
Aleksandar Todorović (neo_1646086587) 2. SŠ 1
Ana-Marija Đorđević (neo_1643922369) 4. SŠ 1
Anastasija Budišin (neo_1646061407) 3. SŠ 1
Anastasija Radulovic (neo_1643647042) 4. SŠ 1
Andjela Blagojević (neo_1643133246) 2. SŠ 1
Andrej Mitrović (neo_1645919285) 1. SŠ 1
Andrej Simendić (neo_1641916634) 3. SŠ 1
Anđela Matejić (neo_1643631173) 1. SŠ 1
Anđelija Lukić (neo_1646051609) 4. SŠ 1
Anja Krstic (neo_1645783778) 2. SŠ 1
Anja Milošević (neo_1644252792) 1. SŠ 1
bojana gospovic (neo_1646145231) 2. SŠ 1
Bojana Košutić (neo_1643642923) 1. SŠ 1
Bojana Lukić (neo_1646049636) 4. SŠ 1
Danica Perić (neo_1646053484) 4. SŠ 1
Danica Stojanović (neo_1642083462) 4. SŠ 1
Danilo Mitrović (neo_1645114769) 4. SŠ 1
Danka Milivojević (neo_1645726770) 1. SŠ 1
Darija Belanović (neo_1644020618) 3. SŠ 1
Dijana Rastoder (neo_1645770534) 2. SŠ 2
Dragan Petković (neo_1645797632) 1. SŠ 1
Elena Konjević (neo_1645722504) 1. SŠ 1
Emilija Tošić (neo_1645555161) 1. SŠ 1
Filip Babić (neo_1645876611) 2. SŠ 2
Filip Jović (neo_1645728832) 1. SŠ 1
Filip Marković (neo_1644659650) 2. SŠ 1
Helena Kočbašlji (neo_1644398093) 4. SŠ 1
Ilija Petrović (neo_1644851357) 1. SŠ 1
Isidora Maljenović (neo_1645547623) 1. SŠ 1
Ivana Vijorovic (neo_1646848813) 3. SŠ 1
Jana Jagodić (neo_1645908962) 1. SŠ 1
Jana Obradović (neo_1645985282) 4. SŠ 1
Jelena Cornelia Van Der Zijden (neo_1644055250) 3. SŠ 1
Jelena Radišić (neo_1645702669) 2. SŠ 1
Jelena Zdjelar (neo_1645517551) 4. SŠ 1
Jovan Đurđević (neo_1645724749) 1. SŠ 1
Jovan Plavšić (neo_1643796217) 2. SŠ 1
Jovana Klincov (neo_1645728855) 1. SŠ 1
Jovana Loncarevic (neo_1646035896) 1. SŠ 2
Jovana Ristić (neo_1645900708) 4. SŠ 1
Katarina Parmaković (neo_1645785308) 1. SŠ 1
Katarina Vukašinović (neo_1644147891) 4. SŠ 1
Kristina Novoselac (neo_1645782198) 1. SŠ 1
Lana Jovanović (neo_1642764819) 3. SŠ 3
Lena Štimac (neo_1645702635) 2. SŠ 1
Luka Jovanović (neo_1645803853) 2. SŠ 1
Luka Stojanović (neo_1644016982) 3. SŠ 1
Maja Vuletić (neo_1643119250) 2. SŠ 1
Mara Damjanović (neo_1644057543) 3. SŠ 1
Marija Daruši (neo_1645867641) 2. SŠ 1
Marija Grujić (neo_1643215601) 3. SŠ 1
Marija Nikolić (neo_1644398815) 4. SŠ 1
Marija Sokolović (neo_1643582244) 2. SŠ 1
Marko Arsenijević (neo_1646083241) 2. SŠ 1
Marko Djurdjevic (neo_1644592122) 4. SŠ 1
Marko Đanić (neo_1644351974) 4. SŠ 1
Marko Glumičič (neo_1645786273) 2. SŠ 1
Marko Ribar (neo_1645702915) 2. SŠ 1
Marko Stankovic (neo_1646031869) 4. SŠ 1
Marta Marjanović (neo_1644399550) 4. SŠ 1
Maša Veselinovic (neo_1646031583) 2. SŠ 3
Matija Gogić (neo_1645816757) 2. SŠ 1
Mia Teševkić (neo_1645554281) 2. SŠ 1
Mihailo Mijajlović (neo_1643113223) 1. SŠ 1
Mihajlo Avrić (neo_1645911665) 1. SŠ 1
Mila Šokac (neo_1643631783) 1. SŠ 1
Milana Apić (neo_1645563082) 1. SŠ 1
Milica Dobromirović (neo_1643913194) 2. SŠ 1
Milica Dzambic (neo_1645771044) 2. SŠ 2
Milica Đorđević (neo_1643987576) 1. SŠ 3
Milica Jovanović (neo_1644434983) 4. SŠ 1
Milica Jović (neo_1644521327) 1. SŠ 1
Milica Keser (neo_1644019189) 3. SŠ 1
Milica Konjević (neo_1644395124) 2. SŠ 1
Milica Lukic (neo_1645770647) 2. SŠ 3
Milica Miljanovic (neo_1645702854) 2. SŠ 1
Milica Rakinić (neo_1643113527) 1. SŠ 1
Milica Rosić (neo_1645783607) 2. SŠ 1
Milica Šeik (neo_1645951241) 2. SŠ 1
Miloš Đorđević (neo_1643051056) 3. SŠ 1
Miljana Krstić (neo_1645702318) 2. SŠ 1
Mina Milosavljević (neo_1645971671) 3. SŠ 1
Nada Milutinović (neo_1643988444) 3. SŠ 1
Nadja Čergić (neo_1645783622) 2. SŠ 1
Nađa Đorđević (neo_1645731859) 2. SŠ 1
Nađa Spasojević (neo_1645979906) 4. SŠ 1
Nađa Zdravković (neo_1644315440) 4. SŠ 1
Natalija Tanić (neo_1635596633) 4. SŠ 1
Nataša Bošković (neo_1645704804) 2. SŠ 2
Nataša Đokić (neo_1645783705) 2. SŠ 1
Nataša Janjić (neo_1644400163) 4. SŠ 1
Nevena Pastronjević (neo_1643632235) 1. SŠ 1
Nikola Kovač (neo_1645980032) 1. SŠ 1
Nikola Milošević (neo_1644252286) 4. SŠ 1
Nikola Simeonović (neo_1644318429) 4. SŠ 1
Nikolina Ćulafić (neo_1643796238) 2. SŠ 1
Nikolina Međedović (neo_1645702647) 2. SŠ 1
Nikolina Nedić (neo_1645771291) 2. SŠ 1
Nikolina Simin (neo_1645784763) 1. SŠ 1
Ognjen Tomašević (neo_1645794570) 1. SŠ 3
Pavle Radukanović (neo_1645628732) 1. SŠ 1
Pavle Stojanac (neo_1645702306) 2. SŠ 1
Petra Pajkanović (neo_1646643159) 1. SŠ 1
Petra Stojčić (neo_1644404338) 4. SŠ 1
Predrag Stojkovic (neo_1645519618) 4. SŠ 2
Sara Babić (neo_1644680842) 3. SŠ 1
Sara Ćurguz (neo_1645909360) 1. SŠ 1
Sara Milosavljević (neo_1645970543) 3. SŠ 1
Selena Rikic (neo_1645783873) 2. SŠ 1
Simona Vijatov (neo_1645878341) 1. SŠ 1
Staša Milenković (neo_1643911027) 4. SŠ 1
Tamara Pušica (neo_1642775308) 3. SŠ 3
Teodora Cvetković (neo_1644405061) 4. SŠ 1
Teodora Ivanić (neo_1646057700) 1. SŠ 1
Teodora Kračunović (neo_1644400453) 4. SŠ 1
Teodora Lazić (neo_1645783953) 2. SŠ 1
Teodora Mišić (neo_1643722470) 1. SŠ 1
Teodora Radosavljević (neo_1643735814) 4. SŠ 1
Teodora Stefanović (neo_1644520393) 1. SŠ 1
Tijana Miric (neo_1642067872) 1. SŠ 1
Tijana Veličković (neo_1645179912) 2. SŠ 1
Vanja Bušljeta (neo_1645783743) 2. SŠ 1
Veljko Đurić (neo_1642192340) 3. SŠ 1
Vesna Manastirac (neo_1644704474) 3. SŠ 1
Vladimir Pandza (neo_1642800373) 1. SŠ 2
Vuk Stosic (neo_1645785742) 2. SŠ 2
Vuk Šobić (neo_1645910767) 1. SŠ 1
Vukašin Šuvakov (neo_1645786172) 2. SŠ 1
Zorana Ranitović (neo_1645723817) 1. SŠ 1
Атанасије Љубеновић (neo_1643650824) 4. SŠ 1
Јована Илић (neo_1645268223) 4. SŠ 1
Невена Клинцов (neo_1643196324) 2. SŠ 2

OSNOVNE ŠKOLE

Takmičar Razred Osvojeno mesto
Adrijan Radenković (neo_1639941321) 7. OŠ 1
Alisa Božić (neo_1646075284) 8. OŠ 1
Anja Živanović (neo_1644771559) 5. OŠ 1
David Simendić (neo_1641917616) 6. OŠ 1
Isidora Milić (neo_1645693371) 7. OŠ 1
Luka Isailović (neo_1644999960) 8. OŠ 1
Maša Stokić (neo_1644784007) 7. OŠ 1
Mateja Isailović (neo_1645000113) 6. OŠ 1
Milica Kovač (neo_1645980423) 7. OŠ 1
Mladen Krstić (neo_1645984433) 8. OŠ 1
Nataša Lukić (neo_1645693207) 7. OŠ 3
Ognjen Mijajlović (neo_1645030876) 5. OŠ 1
Tea Petrović (neo_1645983356) 8. OŠ 1
Teodora Barbić (neo_1645789331) 8. OŠ 1
Teodora Milić (neo_1645693298) 7. OŠ 1
Valentina Simić (neo_1645615058) 6. OŠ 3
Viktorija Simić (neo_1645614630) 7. OŠ 1