Raspored učesnika za 13.03.2022. – NEO2022 okružni nivo


Spisak učesnika raspoređenih u grupama i terminima takmičenja.
Svaki učesnik iz grupe može SAMO U SVOM TERMINU GRUPE da startuje takmičenje.  

GRUPA 1 , start takmičenja 10:00 h
Učesnik Razred Grupa
Ana Dikić (neo_1645771554) 2. SŠ 1
Anastasija Ađančić (neo_1644261481) 6. OŠ 1
Anastasija Budišin (neo_1646061407) 3. SŠ 1
Andjela Blagojević (neo_1643133246) 2. SŠ 1
Anđela Crnojakić (neo_1645996812) 8. OŠ 1
Darija Belanović (neo_1644020618) 3. SŠ 1
Dorijan Bertok (neo_1645795531) 1. SŠ 1
Đurđa Aleksandrić (neo_1643892159) 6. OŠ 1
Filip Bojic (neo_1645683266) 2. SŠ 1
Mara Damjanović (neo_1644057543) 3. SŠ 1
Marija Daruši (neo_1645867641) 2. SŠ 1
Marko Djurdjevic (neo_1644592122) 4. SŠ 1
Marko Đanić (neo_1644351974) 4. SŠ 1
Mihajlo Avrić (neo_1645911665) 1. SŠ 1
Milana Apić (neo_1645563082) 1. SŠ 1
Milica Dobromirović (neo_1643913194) 2. SŠ 1
Milica Dzambic (neo_1645771044) 2. SŠ 1
Nadja Čergić (neo_1645783622) 2. SŠ 1
Nataša Bošković (neo_1645704804) 2. SŠ 1
Nataša Đokić (neo_1645783705) 2. SŠ 1
Nikola Budečević (neo_1642799901) 1. SŠ 1
Nikolina Ćulafić (neo_1643796238) 2. SŠ 1
Sara Babić (neo_1644680842) 3. SŠ 1
Sara Ćurguz (neo_1645909360) 1. SŠ 1
Stefan Avramović (neo_1646063754) 3. SŠ 1
Suada Bešković (neo_1645728218) 8. OŠ 1
Teodora Barbić (neo_1645789331) 8. OŠ 1
Teodora Cvetković (neo_1644405061) 4. SŠ 1
Vanja Bušljeta (neo_1645783743) 2. SŠ 1
Veljko Dabić (neo_1645909299) 1. SŠ 1


GRUPA 2 , start takmičenja 10:30 h
Učesnik Razred Grupa
Aleksandra Jovanović (neo_1645788442) 8. OŠ 2
Ana-Marija Đorđević (neo_1643922369) 4. SŠ 2
Andrea Kartadžić (neo_1641930601) 1. SŠ 2
Bojana Gospović (neo_1643361468) 2. SŠ 2
bojana gospovic (neo_1646145231) 2. SŠ 2
Filip Jović (neo_1645728832) 1. SŠ 2
Jovan Đurđević (neo_1645724749) 1. SŠ 2
Katarina Filipović (neo_1645512278) 4. SŠ 2
Kristina Filipović (neo_1645521611) 4. SŠ 2
Kristina Filipović (neo_1645521611) 4. SŠ 2
Lana Jovanović (neo_1642764819) 3. SŠ 2
Luka Isailović (neo_1644999960) 8. OŠ 2
Luka Jovanović (neo_1645803853) 2. SŠ 2
Marija Grujić (neo_1643215601) 3. SŠ 2
Marko Glumičič (neo_1645786273) 2. SŠ 2
Mateja Isailović (neo_1645000113) 6. OŠ 2
Mateja Jaćimović (neo_1645787071) 5. OŠ 2
Matija Gogić (neo_1645816757) 2. SŠ 2
Mihajlo Grbic (neo_1645797612) 1. SŠ 2
Milana Đurić (neo_1645526628) 1. SŠ 2
Milica Đorđević (neo_1643987576) 1. SŠ 2
Milica Jovanović (neo_1644434983) 4. SŠ 2
Milica Jović (neo_1644521327) 1. SŠ 2
Miljan Jovović (neo_1645785833) 2. SŠ 2
Miloš Đorđević (neo_1643051056) 3. SŠ 2
Nađa Đorđević (neo_1645731859) 2. SŠ 2
Nataša Janjić (neo_1644400163) 4. SŠ 2
Teodora Ivanić (neo_1646057700) 1. SŠ 2
Veljko Đurić (neo_1642192340) 3. SŠ 2


GRUPA 3 , start takmičenja 11:00 h
Učesnik Razred Grupa
Aleksa Mančić (neo_1645967608) 3. SŠ 3
Anđela Matejić (neo_1643631173) 1. SŠ 3
Anđelija Lukić (neo_1646051609) 4. SŠ 3
Anja Krstic (neo_1645783778) 2. SŠ 3
Bojana Košutić (neo_1643642923) 1. SŠ 3
Bojana Lukić (neo_1646049636) 4. SŠ 3
Branka Kuzmanović (neo_1644244063) 6. OŠ 3
Elena Konjević (neo_1645722504) 1. SŠ 3
Filip Marković (neo_1644659650) 2. SŠ 3
Helena Kočbašlji (neo_1644398093) 4. SŠ 3
Isidora Maljenović (neo_1645547623) 1. SŠ 3
Jovana Klincov (neo_1645728855) 1. SŠ 3
Magdalena Katanić (neo_1643892118) 6. OŠ 3
Marta Marjanović (neo_1644399550) 4. SŠ 3
Matija Marković (neo_1645785939) 5. OŠ 3
Mihailo Mijajlović (neo_1643113223) 1. SŠ 3
Milica Keser (neo_1644019189) 3. SŠ 3
Milica Konjević (neo_1644395124) 2. SŠ 3
Milica Kovač (neo_1645980423) 7. OŠ 3
Milica Lukic (neo_1645770647) 2. SŠ 3
Miljana Krstić (neo_1645702318) 2. SŠ 3
Mladen Krstić (neo_1645984433) 8. OŠ 3
Nataša Lukić (neo_1645693207) 7. OŠ 3
Nikola Kovač (neo_1645980032) 1. SŠ 3
Nikolina Međedović (neo_1645702647) 2. SŠ 3
Sara Lajić (neo_1642764909) 3. SŠ 3
Teodora Kračunović (neo_1644400453) 4. SŠ 3
Teodora Lazić (neo_1645783953) 2. SŠ 3
Valentina Mališević (neo_1644013133) 8. OŠ 3
Veljko Krtinić (neo_1646031988) 1. SŠ 3
Vesna Manastirac (neo_1644704474) 3. SŠ 3


GRUPA 4 , start takmičenja 11:30 h
Učesnik Razred Grupa
Andrej Mitrović (neo_1645919285) 1. SŠ 4
Anja Milošević (neo_1644252792) 1. SŠ 4
Danilo Mitrović (neo_1645114769) 4. SŠ 4
Danka Milivojević (neo_1645726770) 1. SŠ 4
Danka Milivojević (neo_1645726770) 1. SŠ 4
Danka Milivojević (neo_1645726770) 1. SŠ 4
Danka Milivojević (neo_1645726770) 1. SŠ 4
Danka Milivojević (neo_1645726770) 1. SŠ 4
Danka Milivojević (neo_1645726770) 1. SŠ 4
Isidora Milić (neo_1645693371) 7. OŠ 4
Jana Obradović (neo_1645985282) 4. SŠ 4
Katarina Milenković (neo_1645807922) 8. OŠ 4
Kristina Novoselac (neo_1645782198) 1. SŠ 4
Marija Nikolić (neo_1644398815) 4. SŠ 4
Marko Vujic (neo_1645884048) 1. SŠ 4
Milica Miljanovic (neo_1645702854) 2. SŠ 4
Mina Milosavljević (neo_1645971671) 3. SŠ 4
Nada Milutinović (neo_1643988444) 3. SŠ 4
Nikola Miladinović (neo_1645530211) 4. SŠ 4
Nikola Milošević (neo_1644252286) 4. SŠ 4
Nikola Muminović (neo_1645788573) 8. OŠ 4
Nikolina Nedić (neo_1645771291) 2. SŠ 4
Ognjen Mijajlović (neo_1645030876) 5. OŠ 4
Petra Pajkanović (neo_1646643159) 1. SŠ 4
Sara Milosavljević (neo_1645970543) 3. SŠ 4
Staša Milenković (neo_1643911027) 4. SŠ 4
Teodora Milić (neo_1645693298) 7. OŠ 4
Teodora Mišić (neo_1643722470) 1. SŠ 4
Tijana Miric (neo_1642067872) 1. SŠ 4
Vesna Milojević (neo_1645696448) 6. OŠ 4
Vladimir Pandza (neo_1642800373) 1. SŠ 4


GRUPA 5 , start takmičenja 12:00 h
Učesnik Razred Grupa
Adrijan Radenković (neo_1639941321) 7. OŠ 5
Anastasija Radulovic (neo_1643647042) 4. SŠ 5
Andrej Simendić (neo_1641916634) 3. SŠ 5
Danica Perić (neo_1646053484) 4. SŠ 5
Dijana Rastoder (neo_1645770534) 2. SŠ 5
Dragan Petković (neo_1645797632) 1. SŠ 5
Ekatarina Peričić (neo_1645827228) 8. OŠ 5
Ilija Petrović (neo_1644851357) 1. SŠ 5
Jelena Radišić (neo_1645702669) 2. SŠ 5
Jovan Plavšić (neo_1643796217) 2. SŠ 5
Jovana Ristić (neo_1645900708) 4. SŠ 5
Katarina Parmaković (neo_1645785308) 1. SŠ 5
Marko Kuzminac (neo_1647109379) 1. SŠ 5
Marko Ribar (neo_1645702915) 2. SŠ 5
Milica Pavlović (neo_1645786071) 2. SŠ 5
Milica Radojević (neo_1645614937) 6. OŠ 5
Milica Rakinić (neo_1643113527) 1. SŠ 5
Milica Rosić (neo_1645783607) 2. SŠ 5
Milica Savić (neo_1645615144) 6. OŠ 5
Milica Šeik (neo_1645951241) 2. SŠ 5
Nevena Pastronjević (neo_1643632235) 1. SŠ 5
Ognjen Petrović (neo_1645771523) 2. SŠ 5
Pavle Radukanović (neo_1645628732) 1. SŠ 5
Selena Rikic (neo_1645783873) 2. SŠ 5
Tamara Pušica (neo_1642775308) 3. SŠ 5
Tea Petrović (neo_1645983356) 8. OŠ 5
Teodora Petkovic (neo_1645773921) 2. SŠ 5
Teodora Radosavljević (neo_1643735814) 4. SŠ 5
Tijana Savatić (neo_1645771112) 2. SŠ 5
Zorana Ranitović (neo_1645723817) 1. SŠ 5


GRUPA 6 , start takmičenja 12:30 h
Učesnik Razred Grupa
Alisa Božić (neo_1646075284) 8. OŠ 6
Dajana Simić (neo_1645696568) 6. OŠ 6
Damjan Sudimac (neo_1645992253) 2. SŠ 6
Danica Stojanović (neo_1642083462) 4. SŠ 6
David Simendić (neo_1641917616) 6. OŠ 6
Đorđe Smiljković (neo_1645988757) 8. OŠ 6
Ivona Stefanovic (neo_1646052280) 1. SŠ 6
Jovana Loncarevic (neo_1646035896) 1. SŠ 6
Lara Spasojević (neo_1645980279) 6. OŠ 6
Lena Štimac (neo_1645702635) 2. SŠ 6
Luka Stojanović (neo_1644016982) 3. SŠ 6
Marija Sokolović (neo_1643582244) 2. SŠ 6
Marko Stankovic (neo_1646031869) 4. SŠ 6
Maša Stokić (neo_1644784007) 7. OŠ 6
Mia Teševkić (neo_1645554281) 2. SŠ 6
Mila Šokac (neo_1643631783) 1. SŠ 6
Nađa Spasojević (neo_1645979906) 4. SŠ 6
Naja Stevanović (neo_1645696248) 6. OŠ 6
Natalija Tanić (neo_1635596633) 4. SŠ 6
Nikola Simeonović (neo_1644318429) 4. SŠ 6
Nikolina Simin (neo_1645784763) 1. SŠ 6
Pavle Stojanac (neo_1645702306) 2. SŠ 6
Petra Stojčić (neo_1644404338) 4. SŠ 6
Predrag Stojkovic (neo_1645519618) 4. SŠ 6
Teodora Stefanović (neo_1644520393) 1. SŠ 6
Teodora Svrzić (neo_1645696349) 6. OŠ 6
Valentina Simić (neo_1645615058) 6. OŠ 6
Viktorija Simić (neo_1645614630) 7. OŠ 6
Vuk Šobić (neo_1645910767) 1. SŠ 6
Vuk Stosic (neo_1645785742) 2. SŠ 6
Vukašin Šuvakov (neo_1645786172) 2. SŠ 6


GRUPA 7 , start takmičenja 13:00 h
Učesnik Razred Grupa
Aleksandar Todorović (neo_1646086587) 2. SŠ 7
Anja Živanović (neo_1644771559) 5. OŠ 7
Emilija Tošić (neo_1645555161) 1. SŠ 7
Filip Babić (neo_1645876611) 2. SŠ 7
Gordana Topic (neo_1645773130) 2. SŠ 7
Ivana Vijorovic (neo_1646848813) 3. SŠ 7
Jana Jagodić (neo_1645908962) 1. SŠ 7
Jelena Zdjelar (neo_1645517551) 4. SŠ 7
Jelena Cornelia Van Der Zijden (neo_1644055250) 3. SŠ 7
Katarina Vukašinović (neo_1644147891) 4. SŠ 7
Maja Vuletić (neo_1643119250) 2. SŠ 7
Marko Arsenijević (neo_1646083241) 2. SŠ 7
Marko Vujic (neo_1645992950) 1. SŠ 7
Maša Tomić (neo_1646081884) 4. SŠ 7
Maša Veselinovic (neo_1646031583) 2. SŠ 7
Milja Todorović (neo_1645565010) 4. SŠ 7
Nađa Zdravković (neo_1644315440) 4. SŠ 7
Ognjen Tomašević (neo_1645794570) 1. SŠ 7
Simona Vijatov (neo_1645878341) 1. SŠ 7
Tara Vukadinovic (neo_1643279749) 3. SŠ 7
Tijana Veličković (neo_1645179912) 2. SŠ 7
Todor Tomić (neo_1645786715) 5. OŠ 7
Атанасије Љубеновић (neo_1643650824) 4. SŠ 7
Вања Павловић (neo_1642765092) 3. SŠ 7
Јована Илић (neo_1645268223) 4. SŠ 7
Невена Клинцов (neo_1643196324) 2. SŠ 7