Raspored učesnika za 05.06.2021. – NEO2021 međunarodni nivo


Spisak učesnika raspoređenih u grupama i terminima takmičenja.
Svaki učesnik iz grupe može SAMO U SVOM TERMINU GRUPE da startuje takmičenje.  

GRUPA 1 , start takmičenja 05.06.2021. start 12:00 - 12:10h
Učesnik Razred Škola Mesto Grupa
Алекса (neo_1615473178) 2. Машинско-електротехничка школа Бор 1
Анастасија (neo_1613649347) 3. Гимназија Прокупље Прокупље 1
Андреј (neo_1614338362) 2. ЕТШ "Вук Караџић" Стара Пазова 1
Анђела (neo_1614265320) 4. Економска средња школа "Боса Милићевић" Суботица 1
Атанасије (neo_1604840024) 3. Гимназија "Светозар Марковић" Ниш 1
Вељко (neo_1607081738) 2. Гимназија "Светозар Марковић" Ниш 1
Дамјан (neo_1614499580) 1. Гимназија "Светозар Марковић" Ниш 1
Даница (neo_1613768223) 3. Гимназија "Бора Станковић" Бор 1
Дарија (neo_1614367693) 2. Гимназија "Бранко Радичевић" Стара Пазова 1
Дарија (neo_1610041131) 4. Гимназија "Светозар Марковић" Ниш 1
Јелена (neo_1614429963) 2. Гимназија "Бранко Радичевић" Стара Пазова 1
Катарина (neo_1614159139) 3. Гимназија Прокупље Прокупље 1
Лука (neo_1614533921) 1. Гимназија "Светозар Марковић" Ниш 1
Мара (neo_1614429635) 2. Гимназија "Бранко Радичевић" Стара Пазова 1
Марко (neo_1614362818) 1. Машинско-електротехничка школа Бор 1
Милица (neo_1614435504) 2. Гимназија "Бранко Радичевић" Стара Пазова 1
Милица (neo_1611159570) 3. Гимназија Зајечар Зајечар 1
Мина (neo_1612124006) 2. Гимназија "Бора Станковић" Ниш 1
Нада (neo_1611429192) 2. Књажевачка гимназија Књажевац 1
Нађа (neo_1612783754) 3. Гимназија "Бора Станковић" Бор 1
Наталија (neo_1610618930) 3. Гимназија Зајечар Зајечар 1
Никола (neo_1613767466) 3. Гимназија "Бора Станковић" Бор 1
Никола (neo_1606931912) 3. Књажевачка гимназија Књажевац 1
Павле (neo_1611311535) 4. Гимназија "Светозар Марковић" Ниш 1
Сара (neo_1614539638) 3. Књажевачка гимназија Књажевац 1
Сара (neo_1612123784) 2. Гимназија "Бора Станковић" Ниш 1
Сташа (neo_1614186345) 3. Медицинска школа Зајечар 1
Супер () 1.SŠ 1
Хелена (neo_1612038889) 3. Медицинска школа Зајечар 1


GRUPA 2 , start takmičenja 05.06.2021. start 12:30 - 12:40h
Učesnik Razred Škola Mesto Grupa
Анастасија (neo_1613381882) 2. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Анђела (neo_1613933888) 2. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Вања (neo_1613494132) 1. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Драгана (neo_1614549152) 4. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Ивана (neo_1614332092) 3. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Јелена (neo_1614254845) 2. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Јелена (neo_1614187394) 3. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Јелена (neo_1610398236) 3. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Јована (neo_1614620796) 3. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Катарина (neo_1612252657) 2. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Лазар (neo_1612252432) 2. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Леа (neo_1612252363) 2. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Љиљана (neo_1614332181) 3. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Марија (neo_1611650844) 2. Медицинска школа Зајечар 2
Марина (neo_1613930176) 2. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Мика (neo_1613135135) 3. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Милош (neo_1611653487) 2. Медицинска школа Зајечар 2
Миљана (neo_1613336480) 2. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Наташа (neo_1613495536) 1. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Николина (neo_1616062973) 3. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Нинослава (neo_1613400194) 1. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Санела (neo_1612040261) 3. Медицинска школа Зајечар 2
Сара (neo_1612698279) 2. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Сара (neo_1612526860) 2. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Селена (neo_1612526222) 1. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Софија (neo_1611859195) 3. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Тамара (neo_1614093487) 2. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Теодор (neo_1613761907) 3. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2
Теодора (neo_1612374172) 3. Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица 2


GRUPA 3 , start takmičenja 05.06.2021. start 13:00 - 13:10h
Učesnik Razred Škola Mesto Grupa
Вељко (neo_1614099361) 6. ОШ "Бранко Миљковић" Ниш 3
Данило (neo_1613673011) 8. ОШ "Бранко Миљковић" Ниш 3
Данило (neo_1611660838) 3. Митровачка гимназија Сремска Митровица 3
Ивана (neo_1606832899) 4. Митровачка гимназија Сремска Митровица 3
Јана (neo_1613671555) 7. ОШ "Бранко Миљковић" Ниш 3
Јана (neo_1611687360) 3. Митровачка гимназија Сремска Митровица 3
Лука (neo_1612122396) 4. Митровачка гимназија Сремска Митровица 3
Маријана (neo_1614083611) 7. ОШ "Бранко Миљковић" Ниш 3
Марта (neo_1614097275) 7. ОШ "Бранко Миљковић" Ниш 3
Матеја (neo_1614010264) 8. ОШ "Бранко Миљковић" Ниш 3
Миа (neo_1613393766) 1. Митровачка гимназија Сремска Митровица 3
Невена (neo_1614259150) 8. ОШ "Бранко Крсмановић" Сикирица 3
Никола (neo_1613671996) 8. ОШ "Бранко Миљковић" Ниш 3
Нина (neo_1614196980) 7. ОШ "Бранко Миљковић" Ниш 3


GRUPA 4 , start takmičenja 05.06.2021. start 13:30 - 13:40h
Učesnik Razred Škola Mesto Grupa
Алекса (neo_1614182937) 5. ОШ "Бранко Миљковић" Ниш 4
Анђела (neo_1615451390) 8. ОШ "Ђура Јакшић" Кривељ 4
Ања (neo_1611700508) 2. Техничка школа Зајечар 4
Ања (neo_1606924253) 8. ОШ "Вук Караџић" Књажевац 4
Глорија (neo_1615758312) 1. Техничка школа Бор 4
Давид (neo_1614363100) 5. ОШ "Херој Јанко Чмелик" Стара Пазова 4
Душан (neo_1615818005) 5. ОШ "Свети Сава" Бор 4
Ива (neo_1615754072) 5. ОШ "Свети Сава" Бор 4
Ивана (neo_1614259825) 2. СШ "Никола Тесла" Бољевац 4
Илија (neo_1614937568) 5. ОШ "Свети Сава" Бор 4
Јован (neo_1615753105) 6. ОШ "Свети Сава" Бор 4
Јована (neo_1613313723) 3. Прехрамбено-шумарска и хемијска Сремска Митровица 4
Кристина (neo_1614275652) 8. ОШ "Слободан Бајић Паја" Сремска Митровица 4
Ксенија (neo_1615995215) 2. Техничка школа Зајечар 4
Марија (neo_1615807306) 3. Техничка школа Бор 4
Марта (neo_1615049055) 3. Техничка школа Бор 4
Милан (neo_1615048656) 1. Техничка школа Бор 4
Милана (neo_1614276232) 8. ОШ "Слободан Бајић Паја" Сремска Митровица 4
Милица (neo_1615403520) 6. ОШ "Народни херој Саво Илић" Котор 4
Наташа (neo_1615757830) 3. Техничка школа Бор 4
Наташа (neo_1615451276) 8. ОШ "Ђура Јакшић" Кривељ 4
Никола (neo_1615406022) 8. ОШ "Народни херој Саво Илић" Котор 4
Тамара (neo_1615048369) 8. ОШ "Стефан Немања" Ниш 4
Тијана (neo_1610526701) 1. Шеста београдска гимназија Београд 4
Хелена (neo_1615657862) 3. Техничка школа Бор 4