Rezultati kvalifikacionog takmičenja “EKO-ODRAZ 2018″

niste logovani Registracija za sajt od prošle godine više ne važi!!!
REGISTRACIJA ZA SAJT

Spisak plasiranih učenika za “Republičko takmičenje EKO-ODRAZ 2018″.

Spisak je sortiran po prezimenu.

Učenici MORAJU da ažuriraju tačnost svojih podataka, da isprave podatke da sadrže naša slova š, Š, đ, Đ, č, Č, ć, Ć, ž, Ž.

Prezime Ime Takmičar Razred Mesto Rang
Barlov Lidija lidija2004barlov 8. OŠ Leposavić 1
Belanović Darija Darija Belanovic 8. OŠ Stara Pazova 1
Borić Ana Anna 6. OŠ Stara Pazova 2
Bosanac Maja Maya 6. OŠ Stara Pazova 2
Čovikanović Milana Milana Covikanovic 4. SŠ Boljevac 1
Dimcic Milica milica03 8. OŠ Stubal bb Vladicin Han 2
Đorđević Đina djdj 5. OŠ Knjaževac 2
Gengeljacki Tamara Gengeljacki 1. SŠ Stara Pazova 1
Gvozdenović Dusan dule2004 8. OŠ Leposavić 1
Isailović Anđela dlamandjela 7. OŠ Blaževo 1
Jevtić Marija Marijaa 1. SŠ Zaječar 1
Jovanović Milica maliprinc 1. SŠ Zaječar 1
Jovanović Petra ekologijapepa 8. OŠ Bor 1
Jović Nadja Nadja05 7. OŠ Zrenjanin 1
Jović Nastasija NastasijaJo 3. SŠ Knjaževac 3
Keser Milica Milica Keser 8. OŠ Stara Pazova 1
Koneski Filip Filip Koneski 8. OŠ Leposavić 1
Kostadinović Neda NedaK 5. OŠ Knjaževac 3
Kovač Mihajlo Mihajlo Kovac 7. OŠ Stara Pazova 2
Laziċ Anđela AndjelaL 7. OŠ Lukiċevo 1
Lazović Stefana eko2018 6. OŠ Stara Pazova 3
Ljubicic Djordje Dorde05 7. OŠ Mrčajevci 1
Markov Bogdan Bogdan04 8. OŠ Zrenjanin 2
Mijajlovic Petar Petar84 7. OŠ Mrcajevci 2
Milenković Staša Stale 1. SŠ Zaječar 1
Milinković Luka Burek D 7. OŠ Mrčajevci 3
Milivojević Sava SavaM 5. OŠ Knjaževac 2
Milosavljevic Aleksandra aleksandra01 8. OŠ Stubal bb Vladicin Han 2
Milosavljević Vuk VukM 5. OŠ Knjaževac 1
Milutinović Petar PetarM 5. OŠ Knjaževac 1
Moskalović Stefan stefan01 3. SŠ Bor 1
Nikolić Nikola NikolaN 5. OŠ Knjaževac 3
Novaković Milica Milica05 7. OŠ Zrenjanin 2
Ognjenović Ljubica Ljubica Ognjenovic 8. OŠ Stara Pazova 1
Pajčić Marija marijap04 8. OŠ Zrenjanin 2
Petrović Lazar Laky04 1. SŠ Zaječar 1
Polovina Anđela a.polovina 2. SŠ Subotica 1
Popoviċ Dejan Dejan002 8. OŠ Lukićevo 1
Radaković Dragan DraganDrba 7. OŠ Stara Pazova 1
Radosavljević Marija marijaradosavljevic 6. OŠ Despotovac 1
Raičić Sandra sandra2001 3. SŠ Knjaževac 2
Rajić David Doktor03 1. SŠ Zaječar 1
Ranđelović Petar Petar Randelovic 3. SŠ Niš 1
Ranković ANA anaa1357 7. OŠ Mrčajeci 2
Senji Aleks Alex5 8. OŠ Zrenjanin 1
Simendić Andrej Simendic Andrej 8. OŠ Stara Pazova 1
Stepić Sofija SofiS 5. OŠ Knjaževac 3
Stevanovic Tamara tamara04 8. OŠ Stubal bb Vladicin Han 1
Stojanović Ivana Ivana04 8. OŠ Mrčajevci 2
Stojanović Sara Sara29 1. SŠ Knjaževac 1
Sudimac Damjan DamjanS 7. OŠ Blace 1
Sudimac Đorđe Dorde1 7. OŠ Blace 1
Tanić Natalija Ekoodraznatalija 1. SŠ Zaječar 1
Vasić Teodora TeodoraVasic 8. OŠ Leposavić 1
Veličković Jovana jovana15 3. SŠ Boljevac 2
Veličković Tijana tijana04 7. OŠ Boljevac 1
Voštinić Lana LanaV 5. OŠ Knjaževac 2
Vučković Petra PetraPavle 8. OŠ Leposavić 1
Zivkovic Lazar lazar02 8. OŠ Stubal bb Vladicin Han 2

.