FInalni rezultati NEO2018 – školsko takmičenje

niste logovani 54.162.165.158
CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)
TESTIRANJE – KOJA PROFESIJA I ZANIMANJA ODGOVARAJU VAŠOJ DECI

Spisak učenika koji su se plasirali ZA OKRUŽNO takmičenje. Spisak je sortiran po username.

OBAVEZNO SVI UČENICI SA SPISKA DA AŽURIRAJU TAČNE PODATKE, RAZRED NPR. 2 SŠ, DATUM ROĐENJA, UBACE TAČAN EMAIL ŠKOLE, NAPIŠU TAČAN NAZIV ŠKOLE NPR. OŠ “Vuk Karadžić” ili “Gimnazija Bora Stanković”, TAČNO IME I PREZIME MENTORA/PRATIOCA, GDE JE POTREBNO DA ISPRAVE Š, š, Đ, đ, Č, č, Ć, ć, Ž, ž, DA VODE RAČUNA DA IME I PREZIME POČINJU VELIKIM SLOVOM OSTALO SU MALA SLOVA NPR.  “Ivan Majković”.

Takmičar Razred Naziv škole Mesto Rang
A.Lukic 8. OŠ OŠ Anta Bogićević Loznica 1
Aleksandra S 3. SŠ Tehnicka skola Bor 1
aleksandra.civic05 7. OŠ Velizar Stanković Korčagin Veliki Šiljegovac 1
AleksandraM 6. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
amilosevic 5. OŠ OŠ Vuk Karadžić Knjaževac 1
Ana Boric 5. OŠ OŠ,, Simeon Aranicki Stara Pazova 3
Anamarija OŠ ,,Stanoje Miljković” Brestovac 2
AnaMMM 6. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
anastojanovic 8. OŠ OŠ”Vuk Karadžić” Knjaževac 1
Andjela Sykes 8. OŠ OŠ “Sveti Sava” Vladičin Han 1
andjela.stanojlovic 7. OŠ Velizar Stanković Korčagin Veliki Šiljegovac 1
Andjelaaaa00 3. SŠ Tehnička škola Bor 1
Andjelija Vukomanovic 8. OŠ OŠ “Živan Maričić” Žiča 2
andjelija1904 8. OŠ Kladovo 2
Andrea 8. OŠ OŠ ,,Vuk Karadžić Knjaževac 1
andreadorontic 8. OŠ OŠ”Simeon Aranicki” Stara Pazova 1
Andrej Simendic 7. OŠ OŠ ¨Heroj Janko Čmelik” Stara Pazova 1
AndrejDusanic 1. SŠ JU SŠC “Nikola Tesla” Brod 2
andrijanajovic 1. SŠ Tehnička škola Bor 2
Anitamarkovic 3. SŠ Medicinska škola Zaječar 1
Anjica 3. SŠ Tehnička škola Bor 1
anxi555 7. OŠ Sveti Sava Sremska Mitrovica 1
bakimaki 8. OŠ Ljubica Radosavljević Nada Zaječar 1
Bambi 2. SŠ Gimnazija,,Svetozar Marković,, Niš 1
Biolog 3. SŠ JU SŠC Brod 1
BobaT 8. OŠ Jovan Jovanović Zmaj Sremska Mitrovica 1
BogdanaJJ 8. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
bosanka 5. OŠ ,,OŠ Simeon Aranicki” Stara Pazova 2
Bozana Bogdanovic 6. OŠ OŠ,,Živan Maričić Žiča 1
BranislavDzabic 7. OŠ Javna ustanova Osnovna škola ˝Liješće˝ Liješće 1
Bubybook20 7. OŠ OŠ “Simeon Aranicki” Stara Pazova 1
Bugi13 8. OŠ Mitropolit Mihailo Sokobanja 3
cira Sveti Trifun sa domom ucenika aleksandrovac 2
crvena 3. SŠ Tehnička škola Bor 1
Cvija1 2. SŠ JU SŠC ”Nikola Tesla” Brod 1
dajanaradovanovic 1. SŠ JU SŠC Brod 1
Damjan11 6. OŠ OŠ “Stojan Novaković” Blace 1
Danilo Zivkovic 8. OŠ OŠ Stojan Novaković Blace 1
Darija 1. SŠ Gimnazija ,,Svetozor Marković Niš 3
darko2005 6. OŠ JU OŠ “Liješće” Brod 1
Dejan.S 2. SŠ Tehnička škola Bor 2
Dejan005 VII OŠ Branko Ćopić Lukićevo 1
delikusius 8. OŠ OŠ”Vuk Karadžić” Knjaževac 1
Desimir Randjelovic 8. OŠ OŠ Sveti Sava Vladičin Han 2
djina03 8. OŠ OŠ Branko Ćopić Lukićevo 1
djovcevq prvi Gimnazija “Deveti maj” Niš 1
Dorde3 6. OŠ OŠ”Stojan Novaković” Blace 1
Dr.Bosko 8 OŠ”Vuk Karadžić” Čačak 1
Dr.Gemo 8. OŠ OS”Vuk Karadzic” Cacak 2
Dragan Radakovic 6. OŠ OŠ Simeon Aranicki Stara Pazova 3
dragana123 3. SŠ JU SŠC Nikola Tesla Brod, RS/BIH 1
Dule VIII-1 Osnovna Škola ,,Jovan Jovanović Zmaj” Sremska Mitrovica 2
DunjaP 6. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 2
ekologsara1 VI O.S. Stojan Novakovic Blace 2
Elenakalaba 7. OŠ JUOŠ Liješće Liješće 1
elenamijatovic05@gmail.com 6. OŠ ivo lola ribar aleksandrovac 2
Emillija Milojkovic 8. OŠ OŠ Branko Krsmanović Sikirica 2
EvaM0704 8. OŠ Jovan Jovanović Zmaj Sremska Mitrovica 2
Filip25 8. OŠ OŠ “Vuk Karadžić” Knjaževac 2
Gabrijela Vulic 6. OŠ OŠ,,Živan Maričić Žiča 3
Gaso 6. OŠ OŠ”Živan Maričić” Žiča 1
Gengeljacki Tamara 8. OŠ OŠ “Simeon Aranicki” Stara Pazova 1
Genije 3. SŠ Tehnička škola Bor 1
Gligorije1 2. SŠ Gimnazija  “Vuk Karadžić” Loznica 1
glorija03 8. OŠ Ljuba Nešić Zaječar 1
Goca 8. OŠ OŠ Sveti Sava Vladičin Han 1
ilija03 8. OŠ Ljubica Radosavljević Nada Zaječar 1
inaa 8. OŠ Ljubica Radosavljević Nada Zaječar 1
IrinaIna 7. OŠ OŠ ”Vuk Karadžić” Knjaževac 3
IvaP 6. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
Ivica 3. SŠ Tehnička škola Bor 1
Jana03 8. OŠ OS”Anta Bogicevic” Loznica 2
Janjica 3. SŠ Tehnička škola Bor 1
Jecameca 3. SŠ Tehnička škola Bor 1
jecameca31 4. SŠ Ekonomsko-trgovinska škola Bor Bor 2
Jelena.Z 2. SŠ Tehnička škola Bor 1
jelena003 8. OŠ OŠ 3.oktobar Bor 2
jovana123 8 OŠ Vuk Karadzic Stubal 1
jovana13 8. OŠ Jovan Jovanović Zmaj Sremska Mitrovica 2
jovana456 Stubal 3
JovanMM 5. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
JucaJ 8. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 2
Katarina333 1. SŠ Tehnicka skola Pozega 2
KatarinaJovanovic 1. SŠ Medicinska škola”Dr Milenko Hadžić” Niš 1
KatarinaR 6. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
Knemdbek 1. SŠ Medicinska škola Zrenjanin 1
Kornjacica 3. SŠ Tehnička škola Bor 1
Kristijan11 6. OŠ OŠ “Stojan Novaković” Blace 1
kristina.milosevic 7. OŠ Velizar Stanković Korčagin Veliki Šiljegovac 1
kristinakovacevic3 OŠ Desanka Maksimović Gornji Milanovac 3
Laky 8. OŠ OS Busilovac 2
Lara Milutinovic 8 ”OŠ Vuk Karadžić” Knjaževac 1
ljubicamikusbiologija 7. OŠ Sremska Mitrovica 1
ljubisavljevicc 2. SŠ Knjaževacka gimnazija Knjaževac 1
Luka2004 7. OŠ JU OŠ Liješće 1
LukaL 8. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
lukapjevo 8. OŠ OŠ”Tatomir Anđelić” Mrčajevci 1
Lukica 8 OŠ Žarko Zrenjanin Zrenjanin 1
m.ivanov 8. OŠ ,,9. srpska brigada Boljevac 1
Mackica 3. SŠ Tehnička škola Bor 1
malenaa 3. SŠ Tehnička škola Bor 1
malisa.veljkic 7. OŠ OŠ “Ćele kula” Niš 1
mare03 8. OŠ Ljubica Radosavljević Nada Zaječar 1
Mare312 8. OŠ OŠ “Vuk Karadžić” Knjaževac 2
Marija00 3. SŠ Tehnička škola Bor 1
marijabardak 1. SŠ JU SŠC “NIkola Tesla” Brod 1
MarijaStosic05 6. OŠ ,,Kralj Petar I Nis 1
Marinay 4. SŠ Gimnazija Zaječar 1
MarkoCar 8. OŠ Osnovna škola “Jovan Jovanović Zmaj” Sremska Mitrovica 1
matejab 2. SŠ Tehnička škola Bor Bor 1
Maxim2003 Oš Đura Jakšić Krivelj 1
mdurlic 1. SŠ Tehnička škola Bor 1
Melisicaa 3. SŠ Tehnička škola Bor 1
MickoM 8. OŠ OŠ ”Vuk Karadžić” Knjaževac 2
mihaelatopic 1. SŠ JU SŠC Brod 1
mihajlo03 8. OŠ Ljubica Radosavljević Nada Zaječar 1
MihajloMatic 8. OŠ OŠ Vuk Karadžić Knjaževac 2
MihajloZoric 2. SŠ Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica 1
Milan11 6. OŠ OŠ “Stojan Novaković” Blace 1
MilenaM 6. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
Milica 22 8. OŠ OŠ” Jovan Jovanović Zmaj” Sremska Mitrovica 1
Milica Milovanovic 8. OŠ OŠ “Branko Krsmanović” Sikirica 2
Milica Nikolic osmi OŠ ,,Vuk Karadžić” Knjaževac 2
Milicamicka 2. SŠ Tehnička škola Bor 2
MilicaMMM 8. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
miliicayo03 8. OŠ Ljubica Radosavljević Nada Zaječar 1
Milos Pjevovic 8. OŠ Os Tatomir Andjelic Mrcajevci 1
Milos. VI-3 Sveti Sava Sremska Mitrovica 2
Milosdjordjevic 8. OŠ OŠ “Branko Radičević” Vladičin Han 2
milostordai 7. OŠ OS Sveti Sava Sremska Mitrovica 1
Milovic Milena 8. OŠ OŠ “Tatomir Anđelić” Mrčajevci 1
MinaL 8. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 2
MinaMilosavljevic 7. OŠ Kralj Petar I Niš 1
MinaRR 6. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
Mis507 8. OŠ OŠ “Tatomir Anđelić” Mrčajevci 1
Mistral Cobra 6. OŠ Os Simeon Aranicki Stara Pazova 1
mladifizicari15 8. OŠ OŠ Branko Miljković Niš 3
mladifizicari18 8. OŠ OŠ,,Branko Miljković” Niš 1
mladifizicari25 8. OŠ “Branko Miljković” Niš 1
mladifizicari3 8. OŠ Branko Miljković Niš 2
mladifizicari5 8. OŠ OŠ ”Branko Miljković” Niš 2
mladifizicari7 8. OŠ OŠ”Branko Miljković” Niš 2
mladifizicari8 8. OŠ OŠ “Branko Miljković” Niš 1
mladifizicari9 8. OŠ OŠ “Branko Miljković” Niš 2
mmilosevic 2. SŠ Knjaževačka gimnazija Knjaževac 1
moske 2. SŠ gimnazija ,,Bora Stanković Bor 1
NadaMilut 7. OŠ OŠ ”Vuk Karadžić” Knjaževac 1
Nadanada2508 8. OŠ OŠ “3. oktobar” Bor 1
nadja123 8. OŠ OŠ Jovan Jovanović Zmaj Sremska Mitrovica 1
Natalija005 6. OŠ ,,Kralj Petar I” Niš 1
Natalijaeko 8. OŠ OŠ “Đura Jakšić” Zaječar 3
Natasa Vranic 8. OŠ Petar Leković Požega 1
neda123 8. OŠ OŠ “Vuk Karadžić” Stubal, Vladičin Han 2
NelaN 6. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
nemanja.bogdanovic04 7. OŠ Velizar Stanković Korčagin Veliki Šiljegovac 1
nemanja_kutlesic 3. SŠ Gimnazija Svetozar Marković Niš Niš 1
nevena456 8. OŠ Stubal 2
nidza32 8. OŠ OŠ ,,Stanoje Miljković Brestovac, Bor 1
nikolam04 8. OŠ OŠ,,Branko Krsmanović Busilovac 2
nikolinateodosic 1. SŠ JU SŠC Brod 1
nina99 4. razred JU SŠC Nikola Tesla Brod Brod 1
NinaDj 8. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
nmilosevic 8. OŠ OŠ Vuk Karadžić Knjaževac 1
nnacca 8. OŠ OŠ Mitropolit Mihailo Sokobanja 2
ognjen0123 8. OŠ OŠ,,Vuk Karadžić” kladovo 1
PCA-PC 6. OŠ Vladičin Han 1
Petar Vidosavljevic 8. OŠ OŠ ,,Jovan Jovanović Zmaj” Surdulica 1
Princeza 3. SŠ Tehnička škola Bor 1
Ruzojcic 4. SŠ JU Srednjoškolski centar “Nikola Tesla” Brod 1
sandra_43 1. SŠ Tehnicka škola Požega 2
SandraR 2. SŠ Tehnička škola Knjaževac 3
Sanja Djekic 8. OŠ JU.OŠ.Lijesce Lijesce 1
sanja15 1. SŠ JU SŠC Brod 1
Sanjin R. 2. SŠ Javna ustanova Srednjoškolski centar “Nikola Tesla” Brod 1
Sara Krstovic 8. OŠ OŠ,,Živan Maričić Žiča 1
Sara2910 8. OŠ Vuk Karadžić Knjaževac 2
SaraR 8. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
SaraSreca04 7. OŠ Kralj Petar I Nis 1
SasaP 8. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
Savica 6. OŠ OŠ”Sveti Sava” Vladičin Han 2
Savo VI b O.Š. Ivan Milutinović Subotica 2
sendy 3. SŠ Tehnička škola Bor 1
Skvorc17 3. SŠ JU SŠC Brod 1
Sofija Stepanovic 7. OŠ Osnovna skola “Anta Bogicevic” Loznica 2
Sofija18 1. SŠ Gimnazija Bora Stanković Niš 1
Sonja Cikojevic 2. SŠ Javna ustanova Srednjoškolski centar “Nikola Tesla” Brod 1
spanajotovic 8. OŠ ‘OŠ Mitropolit Mihailo’ Sokobanja 2
stalemmm 8. OŠ Ljubica Radosavljević Nada Zaječar 1
Stefan12 8. OŠ OŠ “Vuk Karadžić” Knjaževac 1
Stralle 3. SŠ Gimnazija ”Bora Stanković” Niš 1
Streberka 3. SŠ Tehnička škola Bor 1
Suneee_L 8. OŠ OŠ “Mirtopolit Mihailo” Sokobanja 2
t.velickovic 6. OŠ ,,9. srpska brigada Boljevac 1
Tajir D 1. SŠ Tehnicka skola Bor 1
TAMARA ZUBAC 8. OŠ OŠ ,,Tatomir Anđelić” Mrčajevci 1
tamarakukicc 7. OŠ Sveti Sava Sremska Mitrovica 1
tamaram2002 1. SŠ SŠC “Nikola Tesla” Brod 1
TamaraTomic 1. SŠ JU SŠC Brod 1
Tamarica2110 2. SŠ Tehnička škola Bor 1
Tasa003 8. OŠ OŠ  “Kralj Petar 1″ Niš 2
tatjana01 2. SŠ Medicinska škola Zrenjanin Zrenjanin 1
Teodora01 2. SŠ Gimnazija ,,Svetozar Marković,, Niš 1
Teofant510 2. SŠ JU SŠC “Nikola Tesla” Brod 1
Tijana Vlaskovic 6. OŠ O.Š. “Živan Maričić” Žiča 2
tijana.mijajlovic2004 7. OŠ Velizar Stanković Korčagin Veliki Šiljegovac 1
TijanaM 8. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
Tixi 8. OŠ Ljubica Radosavljević Nada Zaječar 1
Tomic Milica 8. OŠ OŠ Živan Maričić Kraljevo 2
tomicmilica 1. SŠ Gimnazija ”Sveti Sava Požega 1
UnaaF 8 OŠ 3.oktobar Bor 1
Uros M 1. SŠ Tehnicka skola Bor 1
Vaskeee 8. OŠ Ljubica Radosavljević Nada Zaječar 1
vedran.topic 1. SŠ JU SŠC Brod 1
Veljko00 Tehnička škola Bor 1
VeljkoV 8. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 2
VidosavaJovanovic 8. OŠ OŠ Vuk Karadžić Knjaževac 2
VladimirA 6. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 2
VukasinG 8. OŠ OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 2
ZanimljivaStruja 8. OŠ Simeon Aranicki Stara Pazova 1
zivankrstranovic 3. SŠ Prehrambeno šumarska i hemijska škola Sremska Mitrovica 2
Zona Djorjdevic 8. OŠ ”OŠ Vuk Karadžić” Knjaževac 2