Rezultati kvalifikacionog takmičenja “EKO-ODRAZ”

niste logovani

IZMENA PODATAKA “EKO-ODRAZ”

KONAČAN SPISAK UČENIKA KOJI SU PROŠLI KVALIFIKACIONO TAKMIČENJE “EKO-ODRAZ”

 

Učenik Razred Naziv škole Rang %boda Mesto
Agatonović Vladimir 6 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 3. 73 Trstenik
Aksić Sara 6 OŠ “Stojan Novaković” 3. 67 Blace
Antić Anđela 8 OŠ “Sveti Sava” 1. 100 Vladičin Han
Babić Minja 8 OŠ “Sonja Marinković” 1. 100 Subotica
Bešević Mia 7 OŠ “IV kraljevački bataljon” 3. 73 Kraljevo
Birtašević Lea 5 OŠ “Desanka Maksimović” 2. 80 Kovin
Bogdanović Nina 7 OŠ “Treći kragujevački bataljon” 1. 93 Kragujevac
Bošković Una 7 OŠ “Desanka Maksimović” 2. 87 Kovin
Brkić Ana 7 OŠ “Ivo Lola Ribar” 2. 80 Novi Sad
Čitaković Tijana 8 OŠ “Milan Rakić” 1. 93 Donja Toplica
Damnjanović Mateja 6 OŠ “Jevrem Obrenović” 3. 73 Šabac
Đorđević Kristina 8 OŠ “Vuk Karadžić” 3. 70 Knjaževac
Đorđević Strahinja 8 OŠ “Treći kragujevački bataljon” 2. 87 Kragujevac
Đorđević Zona 8 OŠ “Vuk Karadžić” 1. 93 Knjaževac
Đurđević Nina 8 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 3. 67 Trstenik
Džekić Irena 8 OŠ “Rade Dodić” 3. 73 Milutovac
Džunić Ana 7 OŠ “Desanka Maksimović” 2. 87 Kovin
Feher Tatjana 8 OŠ “Miroslav Antić” 2. 80 Palić
Garibović Lazarela 6 OŠ “Jevrem Obrenović” 2. 80 Šabac
Garović Vukašin 8 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 3. 67 Trstenik
Gengeljacki Tamara 8 OŠ “Simeon Aranicki” 1. 100 Stara Pazova
Gorčić Nikolina 5 OŠ “Desanka Maksimović” 2. 80 Kovin
Halabrin Ivana 8 OŠ “Maršal Tito” 3. 67 Padina
Isailović Anđela 6 OŠ “Vuk Karadžić” 2. 80 Blaževo
Ivanov Milica 8 OŠ “9. srpska brigada” 3. 73 Boljevac
Jevđić Andrija 5 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 3. 73 Trstenik
Jevremović Jovana 7 OŠ “Rade Dodić” 3. 73 Milutovac
Jevtić Marija 8 OŠ “Ljubica Radosavljević Nada” 1. 100 Zaječar
Jovanović Bogdan 8 OŠ “Rade Dodić” 2. 80 Milutovac
Jovanović Milica 8 OŠ “Ljubica Radosavljević Nada” 1. 100 Zaječar
Jovanović Vesna 7 OŠ “IV kraljevački bataljon” 2. 87 Kraljevo
Jovanović Vidosava 8 OŠ “Vuk Karadžić” 3. 70 Knjaževac
Katić Jovana 8 OŠ “Bratstvo jedinstvo” 1. 100 Sombor
Kovačević Andrej 5 OŠ “Jelena Ćetković” 2. 80 Beograd
Krstić Darija 5 OŠ “Desanka Maksimović” 1. 93 Kovin
Lazarević Luka 8 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 1. 100 Trstenik
Lazarević Teodora 8 OŠ “9. srpska brigada” 2. 87 Boljevac
Lazarov Anđela 7 OŠ “Desanka Maksimović” 2. 80 Kovin
Lukić Mina 8 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 3. 73 Trstenik
Marković Andreja 7 OŠ “IV kraljevački bataljon” 2. 87 Kraljevo
Marković Mihailo 5 OŠ “Sveti Sava” 1. 100 Gornji Milanovac
Mihajlović Jovan 5 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 3. 67 Trstenik
Mihajlović Mila 8 OŠ “Miroslav Antić” 2. 80 Palić
Mihajlović Nikolina 6 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 3. 67 Trstenik
Mihajlović Sara 8 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 3. 67 Trstenik
Mijatović Teodora 8 OŠ “Despot Stefan Visoki” 2. 80 Despotovac
Milenkovic Milanka 8 OŠ “Rade Dodić” 3. 73 Milutovac
Milenković Staša 8 OŠ “Ljubica Radosavljević Nada” 1. 93 Zaječar
Milentijević Gašo 6 OŠ “Živan Maričić” 1. 100 Žiča
Milić Đina 8 OŠ “Branko Ćopić” 1. 100 Lukićevo
Milić Paunković Glorija 8 OŠ “Ljuba Nešić” 1. 93 Zaječar
Miljković Luka 5 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 3. 73 Trstenik
Miljković Marta 5 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 1. 93 Trstenik
Milojević Isidora 8 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 3. 67 Trstenik
Milosavljević Filip 8 OŠ “Vuk Karadžić” 3. 70 Knjaževac
Milošević Miloš 8 OŠ “Rade Dodić” 2. 87 Milutovac
Milošević Tijana 8 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 1. 100 Trstenik
Milovanović Aleksandra 6 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 1. 93 Trstenik
Milović Milena 8 OŠ “Tatomir Anđelić” 2. 87 Mrčajevci
Milutinović Lara 8 OŠ “Vuk Karadžić” 2. 80 Knjaževac
Milutinović Nada 7 OŠ “Vuk Karadžić” 1. 100 Knjaževac
Mitić Andrea 8 OŠ “Vuk Karadžić” 2. 80 Knjaževac
Mladenović Nađa 8 OŠ “Leposavić” 3. 67 Leposavić
Momirović Liliana 7 OŠ “Branko Radičević” 1. 100 Brestovac
Moskalović Zorana 6 OŠ “Petar Radovanović” 3. 67 Zlot
Nešić Kristina 8 OŠ “Branko Radičević” 2. 87 Brestovac
Nikolčić Nela 6 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 3. 73 Trstenik
Nikolić Anja 7 OŠ “Desanka Maksimović” 2. 87 Kovin
Nikolić Milica 8 OŠ “Vuk Karadžić” 1. 93 Knjaževac
Njagul Đorđe 8 OŠ “Sava Veljković” 3. 67 Dobrica
Orolić Ivana 8 OŠ “Rade Dodić” 2. 87 Milutovac
Pantić Andrija 8 OŠ “Rade Dodić” 2. 80 Milutovac
Pavlović Iva 6 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 3. 67 Trstenik
Pejčić Dunja 6 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 1. 100 Trstenik
Pejović Aleksandar 8 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 3. 73 Trstenik
Perić Teodora 7 OŠ “Branko Radičević” 2. 87 Brestovac
Petronijević Ana 8 OŠ “Leposavić” 2. 87 Leposavić
Petrović Andriana 7 OŠ “Branko Radičević” 2. 80 Brestovac
Petrović Andrija 7 OŠ “Branko Radičević” 3. 67 Brestovac
Petrović Minja 6 OŠ “Stojan Novaković” 3. 73 Blace
Popađurđev Minja 6 OŠ “Ivo Lola Ribar” 2. 87 Novi Sad
Radaković Dragan 6 OŠ “Simeon Aranicki” 1. 93 Stara Pazova
Radovac Sara 8 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 1. 93 Trstenik
Radovanović Andrea 8 OŠ “Rade Dodić” 3. 73 Milutovac
Raičević Aleksa 7 OŠ “Rade Dodić” 3. 73 Milutovac
Rajić David 8 OŠ “Vuk Karadžić” 2. 87 Bor
Rajinović Milijana 8 OŠ “Bratstvo jedinstvo” 2. 87 Sombor
Rajković Marija 5 OŠ “Desanka Maksimović” 3. 67 Kovin
Ranđelović Katarina 6 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 2. 80 Trstenik
Ranđelović Marko 8 OŠ “Vuk Karadžić” 2. 80 Knjaževac
Ranđelović Stefan 8 OŠ “Vuk Karadžić” 1. 93 Knjaževac
Ranković Jelena 5 OŠ “Desanka Maksimović” 3. 73 Kovin
Reznić Luka 6 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” 3. 67 Trstenik
Sakota Sara 7 OŠ “Ivo Lola Ribar” 3. 67 Novi Sad
Samardžić Miloš 8 OŠ “23. oktobar” 2. 87 Klenak
Sekendek Marija 8 OŠ “23. oktobar” 3. 73 Klenak
Simendić Andrej 7 OŠ “Heroj Janko Čmelik” 2. 87 Stara Pazova
Škovrić Kristijan 8 OŠ “Rade Dodić” 3. 73 Milutovac
Slavković Teodora 7 OŠ “IV kraljevački bataljon” 1. 93 Kraljevo
Spasojević Nađa 8 OŠ “3. oktobar” 1. 100 Bor
Srnka Vlastislav 6 OŠ “Maršal Tito” 2. 80 Padina
Stamenković Dimitrije 7 OŠ “Branko Radičević” 2. 87 Brestovac
Stamenković Neda 8 OŠ “Vuk Karadžić” 2. 87 Stubal, Vladičin Han
Starčević Anita 8 OŠ “Rade Dodić” 1. 100 Milutovac
Stevanović Teodora 8 OŠ “Vuk Karadžić” 1. 93 Stubal, Vladičin Han
Stikić Ljiljana 5 OŠ “Rastko Nemanjić – Sveti Sava” 2. 87 Nova Pazova
Stikić Milica 5 OŠ “Rastko Nemanjić Sveti Sava” 2. 87 Nova Pazova
Stojanović Ana 8 OŠ “Vuk Karadžić” 2. 87 Knjaževac
Stojanović Sara 8 OŠ “Vuk Karadžić” 1. 100 Knjaževac
Stošić Gordana 8 OŠ “Sveti Sava” 1. 93 Vladičin Han
Sudimac Damjan 6 OŠ “Stojan Novaković” 1. 100 Blace
Sudimac Đorđe 6 OŠ “Stojan Novaković” 1. 100 Blace
Tadić Stefan 6 OŠ “Petar Tasić” 2. 80 Lešnica
Tanasković Boško 8 OŠ “Vuk Karadžić” 1. 100 Čačak
Vasić Bojan 8 OŠ “Jevrem Obrenović” 1. 93 Šabac
Vasiljević Katarina 8 OŠ “Ljubica Radosavljević Nada” 1. 93 Zaječar
Veličković Tijana 6 OŠ “9. srpska brigada” 1. 93 Boljevac
Velimirović Veljko 8 OŠ “Vuk Karadžić” 1. 93 Knjaževac
Veljković Dušan 7 OŠ “IV kraljevački bataljon” 1. 93 Kraljevo
Vidanović Sofija 7 OŠ “Rade Dodić” 2. 87 Milutovac
Vojnić Helena 8 OŠ “9. srpska brigada” 1. 93 Boljevac
Zarić Anja 8 OŠ “Rade Dodić” 2. 80 Milutovac
Zarić Vanja 8 OŠ “Rade Dodić” 2. 87 Milutovac
Živković Jana 8 OŠ “Vuk Karadžić” 1. 93 Knjaževac
Zubac Tamara 8 OŠ “Tatomir Anđelić” 2. 80 Mrčajevci