Rezultati Republičkog takmičenja “EKO-ODRAZ” u Boru 25.11.2017.

niste logovani U isto vreme mogu SAMO sa jednog uređaja sa istim username i password da se loguju na sajt.
REGISTRACIJA ZA SAJT
PRIJAVA ZA “NEO 2018”
IZMENA “NEO 2018”

SPISAK UČENIKA KOJI SU OSVOJILI JEDNO OD PRVA TRI MESTA NA REPUBLIČKOM TAKMIČENJU “EKO-ODRAZ”

Svi učenici koji su osvojili jedno od prva tri mesta na Republičkom takmičenju dobijaju diplomu i medalju.

Ime Prezime Škola Mesto Rang
Tijana Čitaković OŠ “Milan Rakić” Mionica 1
Aleksandra Milovanović OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
Nela Nikolčić OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 1
Nađa Spasojević OŠ “3. oktobar” Bor 1
Gordana Stošić OŠ “Sveti Sava” Vladičin Han 1
Boško Tanasković OŠ “Vuk Karadžić” Čačak 1
Anđela Antić OŠ “Sveti Sava” Vladičin Han 2
Minja Babić OŠ “Sonja Marinković” Subotica 2
Nina Đurđević OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 2
Tatjana Feher OŠ “Miroslav Antić” Palić 2
Milica Jovanović OŠ “Ljubica Radosavljević Nada” Zaječar 2
Luka Lazarević OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 2
Gašo Milentijević OŠ “Živan Maričić” Žiča 2
Milena Milović OŠ “Tatomir Anđelić” Mrčajevci 2
Dunja Pejčić OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 2
Sara Radovac OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 2
Damjan Sudimac OŠ “Stojan Novaković” Blace 2
Ana Borić OŠ “Simeon Aranicki” Stara Pazova 3
Lazarela Garibović OŠ “Jevrem Obrenović” Šabac 3
Tamara Gengeljacki OŠ “Simeon Aranicki” Stara Pazova 3
Mina Lukić OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 3
Mila Mihajlović OŠ “Miroslav Antić” Palić 3
Sara Mihajlović OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 3
Jovan Mihajlović OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 3
Teodora Mijatović OŠ “Despot Stefan Visoki” Despotovac 3
Đina Milić OŠ “Branko Ćopić” Lukićevo 3
Tijana Milošević OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 3
Nada Milutinović OŠ “Vuk Karadžić” Knjaževac 3
Kristina Nešić OŠ “Branko Radičević” Brestovac 3
Ljubica Ognjenović OŠ “Simeon Aranicki” Stara Pazova 3
Aleksandar Pejović OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 3
David Rajić OŠ “Vuk Karadžić” Bor 3
Katarina Ranđelović OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik 3
Jelena Ranković OŠ “Desanka Maksimović” Kovin 3
Andrej Simendić OŠ “Heroj Janko Čmelik” Stara Pazova 3
Neda Stamenković OŠ “Vuk Karadžić” Stubal, Vladičin Han 3
Đorđe Sudimac OŠ “Stojan Novaković” Blace 3
Bojan Vasić OŠ “Jevrem Obrenović” Šabac 3

Organizacioni odbor je uvažio primedbe za 11. pitanje.