Konačni rezultati NEO2018 – okružno takmičenje

niste logovani 54.196.73.22
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
TESTIRANJE – KOJA PROFESIJA I ZANIMANJA ODGOVARAJU VAŠOJ DECI

SEMINAR – METODOLOGIJA PISANJA I PREZENTACIJE ISTRAŽIVAČKIH RADOVA UČENIKA

 

 

Spisak učenika KOJI SU SE PLASIRALI ZA REPUBLIČKO TAKMIČENJE.

Spisak je sortiran po imenima.

Име Презиме Разред Школа Место Освојено место
Александар Гемаљевић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Чачак 3
Александар Ћирић 1. SŠ “Свети Трифун“ са домом ученика Александровац 3
Александра Станковић 3. SŠ Техничка школа Бор 2
Александра Цивић 7. OŠ ОШ „Велизар Станковић Корчагин“ Велики Шиљеговац 1
Ана Стојановић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Књажевац 1
Анамарија Антонијевић 8. OŠ ОШ „Станоје Миљковић“ Брестовац 2
Анастасија Дабић 6. OŠ ОШ „Свети Сава“ Владичин Хан 1
Андреа Митић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Књажевац 1
Андреј Душанић 1. SŠ ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 2
Андреј Симендић 7. OŠ ОШ „Херој Јанко Чмелик“ Стара Пазова 1
Андријана Јовић 1. SŠ Техничка школа Бор 1
Анђела Антић 8. OŠ ОШ „Свети Сава“ Владичин Хан 1
Анђела Лукић 8. OŠ ОШ „Анта Богићевић“ Лозница 3
Анђела Радовановић 3. SŠ Техничка школа Бор 1
Анђела Станковић 3. SŠ Техничка школа Бор 2
Анђела Станојловић 7. OŠ ОШ „Велизар Станковић Корчагин“ Велики Шиљеговац 1
Анђелија Вукомановић 8. OŠ ОШ „Живан Маричић“ Жича 2
Анђелија Ђикановић 8. OŠ ОШ “Вук Караџић” Кладово 3
Анита Марковић 3. SŠ Медицинска школа Зајечар 1
Ања Кулачин 3. SŠ Техничка школа Бор 1
Ања Милошевић 5. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Књажевац 1
Биљана Ружојчић 4. SŠ ЈУ Средњошколски центар „Никола Тесла“ Брод 2
Богдан Вучић 8. OŠ ОШ „Митрополит Михаило Сокобања 3
Богдана Јовановић 8. OŠ ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“ Трстеник 1
Божана Богдановић 6. OŠ ОШ „Живан Маричић“ Жича 1
Бошко Танасковић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Чачак 3
Бранислав Џабић 7. OŠ Јавна установа Основна школа „Лијешће“ Лијешће 2
Ведран Топић 1. SŠ ЈУ СШЦ Брод 1
Вељко Вукчевић 8. OŠ ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“ Трстеник 3
Вељко Ђурић 7. OŠ ОШ „Ћеле кула“ Ниш 1
Вељко Пелић 2. SŠ Техничка школа Бор 1
Владимир Агатоновић 6. OŠ ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка Трстеник 3
Вукашин Гаровић 8. OŠ ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“ Трстеник 2
Габријела Вулић 6. OŠ ОШ „Живан Маричић“ Жича 2
Гашо Милентијевић 6. OŠ ОШ „Живан Маричић“ Жича 1
Глигорије Глигорић 2. SŠ Гимназија  „Вук Караџић“ Лозница 2
Глорија Милић Паунковић 8. OŠ ОШ „Љуба Нешић“ Зајечар 1
Гордана Стошић 8. OŠ ОШ „Свети Сава“ Владичин Хан 2
Дајана Радовановић 1. SŠ ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 1
Дамјан Судимац 6. OŠ ОШ „Стојан Новаковић“ Блаце 1
Дамјан Цвијић 2. SŠ ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 1
Данило Живковић 8. OŠ ОШ „Стојан Новаковић“ Блаце 3
Дарија Денић 1. SŠ Гимназија „Светозар Марковић“ Ниш 1
Дарко Микач 6. OŠ ЈУ ОШ „Лијешће“ Брод 3
Дејан Поповић 7. OŠ ОШ „Бранко Ћопић“ Лукићево 3
Дејан Солдатовић 2. SŠ Техничка школа Бор 2
Десимир Ранђеловић 8. OŠ ОШ „Свети Сава“ Владичин Хан 1
Драган Јовчев 1. SŠ Гимназија „Девети мај“ Ниш 1
Драган Радаковић 6. OŠ ОШ „Симеон Араницки“ Стара Пазова 2
Драгана Сријемац 3. SŠ ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод, РС/БИХ 1
Душан Комадиновић 8. OŠ ОШ „Јован Јовановић Змај“ Сремска Митровица 1
Ђина Милић 8. OŠ ОШ „Бранко Ћопић“ Лукићево 1
Ђорђе Судимац 6. OŠ ОШ „Стојан Новаковић“ Блаце 2
Ева Мунић 8. OŠ ОШ „Јован Јовановић Змај“ Сремска Митровица 1
Елена Калаба 7. OŠ ЈУОШ Лијешће Лијешће 3
Елена Мијатовић 6. OŠ ОШ „Иво Лола Рибар“ Александровац 3
Емилија Милојковић 8. OŠ ОШ „Бранко Крсмановић“ Сикирица 1
Зона Ђорђевић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Књажевац 3
Ива Игњатовић 3. SŠ Техничка школа Бор 1
Ивана Милошевић 3. SŠ Техничка школа Бор 1
Илија Виденовић 8. OŠ ОШ „Љубица Радосављевић Нада“ Зајечар 1
Илија Љубисављевић 2. SŠ Књажевачка гимназија Књажевац 2
Ина Јовановић 8. OŠ ОШ „Љубица Радосављевић Нада“ Зајечар 1
Исидора Нешић 8. OŠ ОШ „Бранко Миљковић“ Ниш 1
Ива Милошевић 8. OŠ ОШ „Бранко Миљковић“ Ниш 1
Јања Лазић 3. SŠ Техничка школа Бор 2
Јелена Живановић 2. SŠ Техничка школа Бор 3
Јелена Пушица 4. SŠ Економско-трговинска школа Бор 1
Јелена Шапоњић 3. SŠ Техничка школа Бор 2
Јована Васић 3. SŠ Техничка школа Бор 1
Јована Милорадић 8. OŠ ОШ „Јован Јовановић Змај“ Сремска Митровица 1
Јована Милосављевић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Стубал 3
Јована Милосевић 5. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Стубал 2
Јуца Јовановић 8. OŠ ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“ Трстеник 2
Катарина Васиљевић 8. OŠ ОШ „Љубица Радосављевић Нада“ Зајечар 1
Катарина Илић 1. SŠ Техничка школа Пожега 3
Катарина Јовановић 1. SŠ Медицинска школа „Др Миленко Хаџић“ Ниш 3
Катарина Недељков 1. SŠ Медицинска школа Зрењанин 2
Кристијан Ђурић 6. OŠ ОШ „Стојан Новаковић“ Блаце 2
Кристина Ковачевић 5. OŠ ОШ „Десанка Максимовић“ Горњи Милановац 3
Кристина Милошевић 7. OŠ ОШ „Велизар Станковић Корчагин“ Велики Шиљеговац 1
Лазар Стојановић 8. OŠ ОШ „Бранко Крсмановић“ Бусиловац 3
Лара Милутиновић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Књажевац 1
Лука Лазаревић 8. OŠ ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“ Трстеник 2
Лука Пјевовић 8. OŠ ОШ „Татомир Анђелић“ Мрчајевци 3
Лука Радаковић 8. OŠ ОШ „Жарко Зрењанин“ Зрењанин 2
Лука Сукара 7. OŠ ЈУОШ Лијешће Лијешће 2
Љубица Микуш 7. OŠ ОШ „Свети Сава“ Сремска Митровица 1
Максим Барбуловић 5. OŠ ОШ „Ђура Јакшић“ Кривељ 2
Марија Бардак 1. SŠ ЈУ СШЦ „НИкола Тесла“ Брод 1
Марија Делија 3. SŠ Техничка школа Бор 2
Марија Јевтић 8. OŠ ОШ „Љубица Радосављевић Нада“ Зајечар 2
Марија Стошић 6. OŠ ОШ “Краљ Петар I” Ниш 1
Марија Ћурановић 3. SŠ Техничка школа Бор 1
Марина Дурлић 1. SŠ Техничка школа Бор 1
Марко Виденовић 8. OŠ ОШ „Љубица Радосављевић Нада“ Зајечар 1
Марко Ђанић 8. OŠ ОШ „Јован Јовановић Змај“ Сремска Митровица 1
Марта Николић 8. OŠ ОШ „Бранко Миљковић“ Ниш 1
Матеја Богдановић 2. SŠ Техничка школа Бор 1
Матеја Милошевић 2. SŠ Књажевачка гимназија Књажевац 1
Мелиса Криези 3. SŠ Техничка школа Бор 1
Мила Банковић 2. SŠ Гимназија „Светозар Марковић“ Ниш 3
Милан Павловић 6. OŠ ОШ „Стојан Новаковић“ Блаце 2
Милена Миловић 8. OŠ ОШ „Татомир Анђелић“ Мрчајевци 1
Милица Иванов 8. OŠ ОШ „9. српска бригада“ Бољевац 2
Милица Јовановић 8. OŠ ОШ „Љубица Радосављевић Нада“ Зајечар 1
Милица Михајловић 8. OŠ ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“ Трстеник 3
Милица Николић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Књажевац 3
Милица Плешић 3. SŠ Техничка школа Бор 3
Милица Стојмировић 2. SŠ Техничка школа Бор 1
Милица Томић 8. OŠ ОШ „Живан Маричић“ Краљево 1
Милица Томић 1. SŠ Гимназија „Свети Сава“ Пожега 1
Милош Пјевовић 8. OŠ ОШ „Татомир Анђелић“ Мрчајевци 3
Милош Ђорђевић 8. OŠ ОШ „Бранко Радичевић“ Владичин Хан 1
Милош Ранисављевић 6. OŠ ОШ „Свети Сава“ Сремска Митровица 2
Милош Симеуновић 8. OŠ ОШ „Татомир Анђелић“ Мрчајевци 2
Мина Милосављевић 7. OŠ ОШ “Краљ Петар I” Ниш 1
Михаела Топић 1. SŠ ЈУ СШЦ Брод 2
Михаило Костадиновић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Књажевац 3
Михаило Миљковић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Књажевац 2
Михајло Зорић 2. SŠ Митровачка гимназија Сремска Митровица 1
Михајло Матић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Књажевац 3
Михајло Станковић 8. OŠ ОШ „Љубица Радосављевић Нада“ Зајечар 2
Нада Милутиновић 7. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Књажевац 2
Нађа Спасојевић 8. OŠ ОШ „3. октобар“ Бор 2
Нађа Фундук 8. OŠ ОШ „Јован Јовановић Змај“ Сремска Митровица 1
Наталија Благојевић 8. OŠ ОШ „Бранко Миљковић“ Ниш 1
Наталија Милошевић 6. OŠ ОШ “Краљ Петар I” Ниш 1
Наталија Хаџи Павловић 8. OŠ ОШ „Митрополит Михаило“ Сокобања 2
Наташа Вранић 8. OŠ ОШ „Петар Лековић“ Пожега 2
Невена Недељковић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Стубал 3
Неда Стаменковић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Стубал, Владичин Хан 3
Нела Николчић 6. OŠ ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“ Трстеник 1
Немања Богдановић 7. OŠ ОШ „Велизар Станковић Корчагин“ Велики Шиљеговац 1
Немања Кутлешић 3. SŠ Гимназија „Светозар Марковић“ Ниш 2
Никола Калиновић 8. OŠ ОШ „Станоје Миљковић“ Брестовац, Бор 1
Никола Милошевић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Књажевац 1
Никола Мојсиловић 8. OŠ ОШ „Бранко Крсмановић“ Бусиловац 1
Николина Теодосић 1. SŠ ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 1
Нина Ђурђевић 8. OŠ ОШ “Миодраг Чајетинац Чајка” Трстеник 3
Нина Рушкић 4. SŠ ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 3
Огњен Стојановић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Кладово 2
Петар Видосављевић 8. OŠ ОШ „Јован Јовановић Змај“ Сурдулица 1
Саво Црнојевић 6. OŠ ОШ „Иван Милутиновић“ Суботица 2
Сандра Раичић 2. SŠ Техничка школа Књажевац 3
Сандра Станојевић 1. SŠ Техничка школа Пожега 3
Сандра Телић 3. SŠ Техничка школа Бор 1
Сања Гојковић 1. SŠ ЈУ СШЦ Брод 2
Сања Ђекић 8. OŠ ЈУ ОШ „Лијешће“ Лијешће 3
Сањин Радовановић 2. SŠ Јавна установа Средњошколски центар “Никола Тесла” Брод 1
Сара Аксић 6. OŠ ОШ „Стојан Новаковић“ Блаце 2
Сара Келер 8. OŠ ОШ „Бранко Миљковић“ Ниш 1
Сара Крстовић 8. OŠ ОШ „Живан Маричић“ Жича 1
Сара Милосављевић 7. OŠ ОШ “Краљ Петар I” Ниш 1
Сара Панајотовић 8. OŠ ОШ „Митрополит Михаило“ Сокобања 3
Сара Радовац 8. OŠ ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“ Трстеник 3
Сара Стојановић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Књажевац 3
Сара Шкворц 3. SŠ ЈУ СШЦ Брод 3
Соња Чикојевић 2. SŠ ЈУ Средњошколски центар „Никола Тесла“ Брод 1
Софија Недељковић 1. SŠ Гимназија „Бора Станковић“ Ниш 1
Софија Степановић 7. OŠ ОШ „Анта Богићевич“ Лозница 3
Сташа Миленковић 8. OŠ ОШ „Љубица Радосављевић Нада“ Зајечар 2
Стефан Москаловић 2. SŠ Гимназија „Бора Станковић“ Бор 3
Страхиња Ђурић 3. SŠ Техничка школа Бор 1
Страхиња Костадиновић 3. SŠ Гимназија „Бора Станковић“ Ниш 1
Сунчица Ледзињи 8. OŠ ОШ „Митрополит Михаило“ Сокобања 3
Тајир Дестановић 1. SŠ Техничка школа Бор 1
Тамара Генгељацки 8. OŠ ОШ „Симеон Араницки“ Стара Пазова 1
Тамара Дервишевић 3. SŠ Техничка школа Бор 1
Тамара Зубац 8 ОШ “Татомир Анђелић” Мрчајевци 2
Тамара Кукић 7. OŠ ОШ „Свети Сава“ Сремска Митровица 1
Тамара Матијевић 2. SŠ Техничка школа Бор 2
Тамара Микач 1. SŠ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 1
Татјана Решковић 2. SŠ Медицинска школа Зрењанин 2
Теодора Величковић 2. SŠ Гимназија „Светозар Марковић“ Ниш 1
Теодора Илић 6. OŠ ОШ „Свети Сава“ Владичин Хан 3
Теодора Фудуловић 8. OŠ ОШ „Бранко Миљковић“ Ниш 1
Теофан Теофиловић 2. SŠ ЈУ СШЦ “Никола Тесла” Брод 2
Тијана Величковић 6. OŠ ОШ „9. српска бригада“ Бољевац 1
Тијана Влашковић 6. OŠ ОШ „Живан Маричић“ Жича 3
Тијана Ђорђевић 8. OŠ ОШ „Љубица Радосављевић Нада“ Зајечар 1
Тијана Мијајловић 7. OŠ ОШ „Велизар Станковић Корчагин“ Велики Шиљеговац 2
Тијана Милошевић 8. OŠ ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“ Трстеник 2
Урош Младеновић 1. SŠ Техничка школа Бор 2
Филип Милосављевић 8. OŠ ОШ „Вук Караџић“ Књажевац 3