Rezultati Republičkog takmičenja “Nacionalna Ekološka Olimpijada”, 19.05.2018. u Boru

niste logovani Registracija za sajt od prošle godine više ne važi!!!
REGISTRACIJA ZA SAJT
PRIJAVA ZA TAKMIČENJE “EKO-ODRAZ 2018"
IZMENA PODATAKA “EKO-ODRAZ 2018”

54.196.26.1
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)

Spisak učenika koji su osvoji jedno od prva tri mesta  na Republičkom takmičenju. Učenici su dobili diplome i medalje. Sve čestitke učenicima i njihovim mentorima.

OSNOVNA ŠKOLA

Име и презиме Разред Школа Место Освојено место
Нађа Спасојевић 8. ОШ „3. октобар“ Бор 1
Дамјан Судимац 6. ОШ „Стојан Новаковић“ Блаце 1
Гашо Милентијевић 6. ОШ „Живан Маричић“ Жича 1
Сара Келер 8. ОШ „Бранко Миљковић“ Ниш 1
Никола Калиновић 8. ОШ „Станоје Миљковић“ Брестовац 1
Анђела Антић 8. ОШ „Свети Сава“ Владичин Хан 1
Сара Милосављевић 7. ОШ “Краљ Петар I” Ниш 1
Милица Јовановић 8. ОШ „Љубица Радосављевић Нада“ Зајечар 1
Наташа Вранић 8. ОШ „Петар Лековић“ Пожега 1
Десимир Ранђеловић 8. ОШ „Свети Сава“ Владичин Хан 1
Лука Сукара 7. ЈУ ОШ „Лијешће“ Лијешће 2
Ђина Милић 8. ОШ „Бранко Ћопић“ Лукићево 2
Марта Николић 8. ОШ „Бранко Миљковић“ Ниш 2
Мина Милосављевић 7. ОШ “Краљ Петар I” Ниш 2
Нађа Фундук 8. ОШ „Јован Јовановић Змај“ Сремска Митровица 2
Нела Николчић 6. ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“ Трстеник 2
Анђела Лукић 8. ОШ „Анта Богићевић“ Лозница 2
Милица Томић 8. ОШ „Живан Маричић“ Краљево 2
Анастасија Дабић 6. ОШ „Свети Сава“ Владичин Хан 2
Гордана Стошић 8. ОШ „Свети Сава“ Владичин Хан 3
Ева Мунић 8. ОШ „Јован Јовановић Змај“ Сремска Митровица 3
Тамара Кукић 7. ОШ „Свети Сава“ Сремска Митровица 3
Теодора Илић 6. ОШ „Свети Сава“ Владичин Хан 3
Неда Стаменковић 8. ОШ „Вук Караџић“ Стубал 3
Богдан Вучић 8. ОШ „Митрополит Михаило“ Сокобања 3
Сара Панајотовић 8. ОШ „Митрополит Михаило“ Сокобања 3
Кристина Ковачевић 8. ОШ „Десанка Максимовић“ Горњи Милановац 3
Лука Лазаревић 8. ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“ Трстеник 3
Дејан Поповић 7. ОШ „Бранко Ћопић“ Лукићево 3
Софија Степановић 7. ОШ „Анта Богићевић“ Лозница 3
Александра Цивић 7. ОШ „Велизар Станковић Корчагин“ Велики Шиљеговац 3
Ђорђе Судимац 6. ОШ „Стојан Новаковић“ Блаце 3
Ана Стојановић 8. ОШ „Вук Караџић“ Књажевац 3
Лука Пјевовић 8. ОШ „Татомир Анђелић“ Мрчајевци 3

 

SREDNJA ŠKOLA

Име и презиме Разред Школа Место Освојено место
Дарија Денић 1. Гимназија „Светозар Марковић“ Ниш 1
Јелена Живановић 2. Техничка школа Бор 1
Јелена Пушица 4. Економско-трговинска школа Бор 1
Јелена Шапоњић 3. Техничка школа Бор 1
Матеја Богдановић 2. Техничка школа Бор 1
Мила Банковић 2. Гимназија „Светозар Марковић“ Ниш 1
Немања Кутлешић 3. Гимназија „Светозар Марковић“ Ниш 1
Сања Гојковић 1. ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 1
Сањин Радовановић 2. ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 1
Страхиња Ђурић 3. Техничка школа Бор 1
Страхиња Костадиновић 3. Гимназија „Бора Станковић“ Ниш 1
Тамара Микач 1. ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 1
Биљана Ружојчић 4. ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 2
Ведран Топић 1. ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 2
Драган Јовчев 1. Гимназија „9.мај“ Ниш 2
Марија Ћурановић 3. Техничка школа Бор 2
Милица Томић 1. Гимназија „Свети Сава“ Пожега 2
Соња Чикојевић 2. ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 2
Стефан Москаловић 2. Гимназија „Бора Станковић“ Бор 2
Анита Марковић 3. Медицинска школа Зајечар 3
Дајана Радовановић 1. ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 3
Дејан Солдатовић 2. Техничка школа Бор 3
Ивана Милошевић 3. Техничка школа Бор 3
Милица Стојмировић 2. Техничка школа Бор 3
Теодора Величковић 2. Гимназија „Светозар Марковић“ Ниш 3