Rezultati Republičkog takmičenja “Nacionalna Ekološka Olimpijada”, 19.05.2018. u Boru

niste logovani Registracija za sajt od prošle godine više ne važi!!!
REGISTRACIJA ZA SAJT

Spisak učenika koji su osvoji jedno od prva tri mesta  na Republičkom takmičenju. Učenici su dobili diplome i medalje. Sve čestitke učenicima i njihovim mentorima.

OSNOVNA ŠKOLA

Име и презиме Разред Школа Место Освојено место
Нађа Спасојевић 8. ОШ „3. октобар“ Бор 1
Дамјан Судимац 6. ОШ „Стојан Новаковић“ Блаце 1
Гашо Милентијевић 6. ОШ „Живан Маричић“ Жича 1
Сара Келер 8. ОШ „Бранко Миљковић“ Ниш 1
Никола Калиновић 8. ОШ „Станоје Миљковић“ Брестовац 1
Анђела Антић 8. ОШ „Свети Сава“ Владичин Хан 1
Сара Милосављевић 7. ОШ “Краљ Петар I” Ниш 1
Милица Јовановић 8. ОШ „Љубица Радосављевић Нада“ Зајечар 1
Наташа Вранић 8. ОШ „Петар Лековић“ Пожега 1
Десимир Ранђеловић 8. ОШ „Свети Сава“ Владичин Хан 1
Лука Сукара 7. ЈУ ОШ „Лијешће“ Лијешће 2
Ђина Милић 8. ОШ „Бранко Ћопић“ Лукићево 2
Марта Николић 8. ОШ „Бранко Миљковић“ Ниш 2
Мина Милосављевић 7. ОШ “Краљ Петар I” Ниш 2
Нађа Фундук 8. ОШ „Јован Јовановић Змај“ Сремска Митровица 2
Нела Николчић 6. ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“ Трстеник 2
Анђела Лукић 8. ОШ „Анта Богићевић“ Лозница 2
Милица Томић 8. ОШ „Живан Маричић“ Краљево 2
Анастасија Дабић 6. ОШ „Свети Сава“ Владичин Хан 2
Гордана Стошић 8. ОШ „Свети Сава“ Владичин Хан 3
Ева Мунић 8. ОШ „Јован Јовановић Змај“ Сремска Митровица 3
Тамара Кукић 7. ОШ „Свети Сава“ Сремска Митровица 3
Теодора Илић 6. ОШ „Свети Сава“ Владичин Хан 3
Неда Стаменковић 8. ОШ „Вук Караџић“ Стубал 3
Богдан Вучић 8. ОШ „Митрополит Михаило“ Сокобања 3
Сара Панајотовић 8. ОШ „Митрополит Михаило“ Сокобања 3
Кристина Ковачевић 8. ОШ „Десанка Максимовић“ Горњи Милановац 3
Лука Лазаревић 8. ОШ „Миодраг Чајетинац Чајка“ Трстеник 3
Дејан Поповић 7. ОШ „Бранко Ћопић“ Лукићево 3
Софија Степановић 7. ОШ „Анта Богићевић“ Лозница 3
Александра Цивић 7. ОШ „Велизар Станковић Корчагин“ Велики Шиљеговац 3
Ђорђе Судимац 6. ОШ „Стојан Новаковић“ Блаце 3
Ана Стојановић 8. ОШ „Вук Караџић“ Књажевац 3
Лука Пјевовић 8. ОШ „Татомир Анђелић“ Мрчајевци 3

 

SREDNJA ŠKOLA

Име и презиме Разред Школа Место Освојено место
Дарија Денић 1. Гимназија „Светозар Марковић“ Ниш 1
Јелена Живановић 2. Техничка школа Бор 1
Јелена Пушица 4. Економско-трговинска школа Бор 1
Јелена Шапоњић 3. Техничка школа Бор 1
Матеја Богдановић 2. Техничка школа Бор 1
Мила Банковић 2. Гимназија „Светозар Марковић“ Ниш 1
Немања Кутлешић 3. Гимназија „Светозар Марковић“ Ниш 1
Сања Гојковић 1. ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 1
Сањин Радовановић 2. ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 1
Страхиња Ђурић 3. Техничка школа Бор 1
Страхиња Костадиновић 3. Гимназија „Бора Станковић“ Ниш 1
Тамара Микач 1. ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 1
Биљана Ружојчић 4. ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 2
Ведран Топић 1. ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 2
Драган Јовчев 1. Гимназија „9.мај“ Ниш 2
Марија Ћурановић 3. Техничка школа Бор 2
Милица Томић 1. Гимназија „Свети Сава“ Пожега 2
Соња Чикојевић 2. ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 2
Стефан Москаловић 2. Гимназија „Бора Станковић“ Бор 2
Анита Марковић 3. Медицинска школа Зајечар 3
Дајана Радовановић 1. ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ Брод 3
Дејан Солдатовић 2. Техничка школа Бор 3
Ивана Милошевић 3. Техничка школа Бор 3
Милица Стојмировић 2. Техничка школа Бор 3
Теодора Величковић 2. Гимназија „Светозар Марковић“ Ниш 3